galeon - en to pl translation catalogue (1159 entries)

en: %.2f%% - Downloading
pl: %.2f%% - Pobieranie

en: %Y-%m-%d
pl: %d-%m-%Y

en: %Y-%m-%d %H:%M:%S
pl: %d-%m-%Y %H:%M:%S

en: %dK of %sK bytes at %sK bytes/sec
pl: %dK z %sK bajtów @ %sK bajtów/sek

en: %s (%d kB loaded)
pl: %s (pobrano %d KB)

en: %s (%d tabs)
pl: %s (%d zakładek)

en: %s (%d%% complete, %d kB of %d kB loaded%s)
pl: %s (wykonano %d%%, pobrano %d KB z %d KB%s)

en: %s (1 tab)
pl: %s (1 zakładka)

en: %s = URL, %f = destination folder
pl: %s = URL, %f = folder docelowy

en: %s at %s
pl: %s przy %s

en: %s at KB/s
pl: %s przy KB/s

en: %s not found
pl: Nie znaleziono %s

en: %s not found
pl: Nie odnaleziono %s

en: %s of %s
pl: %s z %s

en: , %02d:%02d:%02d remaining
pl: , pozostało %02d:%02d:%02d

en: ?Subject=Check%20this%20out%21
pl: ?Subject=Zajrzyj%20tam%21

en: A GNOME browser based on Mozilla
pl: Przeglądarka WWW GNOME bazująca na projekcie Mozilla

en: A file was selected when a folder was expected.
pl: Zamiast folderu został wybrany plik.

en: A folder was selected when a file was expected.
pl: Zamiast pliku wybrany został folder.

en: AL_T text
pl: Tekst al_ternatywny

en: A_nimate images
pl: _Animacja obrazów

en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz
pl: AaĄąBbCcĄćDdEeĘęFfGgHhIiJjKkLlŁłMmNnŃńOoÓóPpQqRrSsŚśTtUuVvWwXxYyZzŹźŻż

en: Abandon Changes
pl: Porzuć zmiany

en: Abort
pl: Przerwij

en: About _plugins
pl: Informacje o _wtyczkach

en: About this application
pl: Informacje o programie

en: Accept _from current server only
pl: Tylko z _bieżącego serwera

en: Action
pl: Czynność

en: Add
pl: Dodaj

en: Add Galeon bookmark
pl: Dodaj do Ulubionych Galeona

en: Add _bookmark
pl: Dodaj do _Ulubionych

en: Add _bookmark here
pl: Dodaj w tym miejscu _bieżącą stronę

en: Add _folder here
pl: Dodaj w tym _miejscu folder

en: Add a bookmark (don't open any window)
pl: Dodaje witrynę do Ulubionych (bez otwierania żadnych okien)

en: Add a bookmark for the current page to a specified folder
pl: Dodaje bieżącą witrynę do Ulubionych do podanego folderu

en: Add a bookmark for the current page to the default folder
pl: Dodaje bieżącą witrynę do Ulubionych do domyślnego folderu

en: Add alias for r_oot bookmark
pl: Dodaj alias do Ulu_bionych

en: Add bookmark
pl: Dodaj do Ulubionych

en: Add bookmark for frame
pl: Dodaj ramkę do Ulubionych

en: Added:
pl: Dodanie:

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Afrikaans (af)
pl: Afrykanerski (af)

en: Al_ways use these colors
pl: Używanie zawsze podanych _kolorów

en: Albanian (sq)
pl: Albański (sq)

en: Alias Error
pl: Błąd związany z aliasem

en: All
pl: Wszystko

en: All Files
pl: Wszystkie pliki

en: Allow Java code to be executed
pl: Pozwala na wykonywanie kodu w języku Java

en: Allow JavaScript code to be executed
pl: Pozwala na wykonywanie kodu w języku JavaScript

en: Allow Java_Script
pl: Obsługa języka Java_Script

en: Allow _Java
pl: Obsługa języka _Java

en: Allow _Java (requires plugin)
pl: Obsługa języka _Java (wymagana wtyczka)

en: Allow _popups
pl: Zezwalanie na otwieranie _nowych okien

en: Allow cookies from this site
pl: Zezwolenie na zapisywanie ciasteczek z tej witryny

en: Allow image source
pl: Zezwól na pobieranie obrazów

en: Allow images from %s
pl: Zezwól na pobieranie obrazów z %s

en: Allow images from this site to be loaded
pl: Zezwolenie na pobieranie obrazów na tej witrynie

en: Allow pages to create popup windows
pl: Pozwala na tworzenie nowych okien przez kod dołączony do stron

en: Allow statusbar _messages
pl: Zezwalanie na wyświetlanie _komunikatów na pasku stanu

en: Allowed
pl: Akceptacja

en: Alt text
pl: Tekst zastępczy

en: Always Use
pl: Zawsze

en: Always _use this helper
pl: _Używanie zawsze tej aplikacji pomocniczej

en: Always us_e these fonts
pl: Używanie zawsze podanych _czcionek

en: An error ocurred loading / pasting bookmarks. There was an alias that pointed to an invalid bookmark
pl: Przy wczytywany lub wklejaniu Ulubionych wystąpił błąd. Jeden z aliasów wskazuje na niepoprawną pozycję.

en: Animate images continuously
pl: Animuje obrazy ciągle

en: Animate images once through
pl: Animuje obrazy raz

en: Appendix
pl: Dodatek

en: Apply and Close
pl: Zastosuj i zmknij

en: Apply this sheet by default
pl: Domyślne stosowanie tego arkusza

en: Arabic
pl: Arabskie

en: Arabic (IBM-864)
pl: Arabskie (IBM-864)

en: Arabic (IBM-864-I)
pl: Arabskie (IBM-864-I)

en: Arabic (ISO-8859-6)
pl: Arabskie (ISO-8859-6)

en: Arabic (ISO-8859-6-E)
pl: Arabskie (ISO-8859-6-E)

en: Arabic (ISO-8859-6-I)
pl: Arabskie (ISO-8859-6-I)

en: Arabic (MacArabic)
pl: Arabskie (MacArabic)

en: Arabic (Windows-1256)
pl: Arabskie (Windows-1256)

en: Arabic (ar)
pl: Arabski (ar)

en: Armenian (ARMSCII-8)
pl: Armeńskie (ARMSCII-8)

en: Ask for _destination folder on each download
pl: Pytanie o folder docelowy przy _każdym pobraniu

en: Ask the user
pl: Pytanie użytkownika

en: At some locations, such as behind some corporate firewalls, you'll
    need to use a proxy to connect to the Internet.
    
    If you don't know the settings, ask your systems administrator.
    
    If you're not sure whether your location uses a proxy, you can try
    without by leaving these fields blank, and setup a proxy later in
    Galeon preferences.
pl: Przy pewnych ustawieniach sieci, np. za firmową zaporą ogniową,
    należy użyć serwera pośredniczącego do połączenia z Internetem.
    
    Jeżeli nie znasz tych ustawień, skontaktuj się z administratorem sieci.
    
    Jeżeli nie masz pewności co do użycia pośrednika, pozostaw pola puste.
    Możesz później ustawić serwer pośredniczący wybierając odpowiednią
    pozycję w menu Preferencje.

en: At the _bottom of each folder
pl: Na _dole każdego folderu

en: At the _top of each folder
pl: _Nad każdym folderem

en: Attempt to load URL in existing Galeon window
pl: Próba wczytania adresu w istniejącym oknie

en: Author
pl: Autor

en: AutoBookmarks
pl: AutoUlubione

en: AutoFill Anonymous
pl: Wypełnij słowem <anonymous>

en: Autoconfigure _URL:
pl: Skrypt a_utomatycznej konfiguracji:

en: Autodetec_t
pl: A_utomatyczne rozpoznawanie

en: Automatically
pl: Automatycznie

en: Automatically _wrap around
pl: A_utomatyczny powrót do początku

en: Automatically reload the current site every so often
pl: Ustawia automatyczne odświeżanie strony co jakiś czas

en: Autoreload
pl: Automatyczne odświeżanie

en: Available Controls
pl: Dostępne elementy sterujące

en: Azerbaijani (az)
pl: Azerbejdżański (az)

en: Back
pl: Wstecz

en: Back history
pl: Wstecz w historii

en: Baltic
pl: Bałtyckie

en: Baltic (ISO-8859-13)
pl: Bałtyckie (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
pl: Bałtyckie (ISO-8859-4)

en: Baltic (Windows-1257)
pl: Bałtyckie (Windows-1257)

en: Basque (eu)
pl: Baskijski (eu)

en: Block cookies from this site
pl: Blokada zapisywania ciasteczek z tej witryny

en: Block image source
pl: Zablokuj źródło obrazu

en: Block images from %s
pl: Zablokuj obrazy z %s

en: Block images from this site from being loaded
pl: Blokada pobierania obrazów na tej witrynie

en: Blocked
pl: Blokada

en: Bookmark Name
pl: Nazwa pozycji Ulubionych

en: Bookmarklets
pl: Narzędzia

en: Bookmarks
pl: Ulubione

en: Bookmarks _dock
pl: _Dok Ulubionych

en: Bottom
pl: Na dole

en: Broken
pl: Złamany

en: Browsing
pl: Przeglądanie

en: Bulgarian (bg)
pl: Bułgarski (bg)

en: Byelorussian (be)
pl: Białoruski (be)

en: Bypass cache
pl: Pomiń cache

en: Bypass cache and proxy
pl: Pomiń cache i serwer pośredniczący

en: Bypass proxy
pl: Pomiń serwer pośredniczący

en: C_ut
pl: _Wytnij

en: Cancel all pending downloads?
pl: Czy anulować wszystkie oczekujące pobrania?

en: Cannot find a schema for galeon preferences. 
    Check your gconf setup, look at galeon FAQ for 
    more info
pl: Nie można odnaleźć schematu preferencji Galeona.
    Zweryfikuj ustawienie GConfa i przeczytaj FAQ
    Galeona, aby uzyskać więcej informacji.

en: Catalan (ca)
pl: Kataloński (ca)

en: Celtic (ISO-8859-14)
pl: Celtyckie (ISO-8859-14)

en: Central European
pl: Środkowoeuropejskie

en: Central European (IBM-852)
pl: Środkowoeuropejskie (IBM-852)

en: Central European (ISO-8859-2)
pl: Środkowoeuropejskie (ISO-8859-2)

en: Central European (MacCE)
pl: Środkowoeuropejskie (MacCE)

en: Central European (Windows-1250)
pl: Środkowoeuropejskie (Windows-1250)

en: Certificates
pl: Certyfikaty

en: Chapter
pl: Rozdział

en: Charset Encoding
pl: Kodowanie zestawu znaków

en: Charsets
pl: Kodowanie

en: Chinese
pl: Chińskie

en: Chinese (zh)
pl: Chiński (zh)

en: Chinese Simplified (GB18030)
pl: Chińskie uproszczone (GB18030)

en: Chinese Simplified (GB2312)
pl: Chińskie uproszczone (GB2312)

en: Chinese Simplified (GBK)
pl: Chińskie uproszczone (GBK)

en: Chinese Simplified (HZ)
pl: Chińskie uproszczone (HZ)

en: Chinese Simplified (Windows-936)
pl: Chińskie uproszczone (Windows-936)

en: Chinese Traditional (Big5)
pl: Chińskie tradycyjne (Big5)

en: Chinese Traditional (Big5-HKSCS)
pl: Chińskie tradycyjne (Big5-HKSCS)

en: Chinese Traditional (EUC-TW)
pl: Chińskie tradycyjne (EUC-TW)

en: Choose Helper App
pl: Wybierz aplikację pomocniczą

en: Choose Helper Application
pl: Wybierz aplikację pomocniczą

en: Choose destination folder
pl: Wybór folderu docelowego

en: Choose helper application
pl: Wybierz aplikację pomocniczą

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear _Disk Cache
pl: Wyczyść cache na _dysku

en: Clear _Memory Cache
pl: Wyczyść cache w p_amięci

en: Clear location
pl: Wyczyść pole adresu

en: Clear the console
pl: Czyści konsolę

en: Clear the location entry field
pl: Czyści pole adresu strony

en: Click to (un)fold
pl: Kliknij, aby rozwinąć

en: Clone tab
pl: Sklonuj zakładkę

en: Close Window
pl: Zamknij okno

en: Close all Galeon windows
pl: Zamyka wszystkie okna programu Galeon

en: Close dock
pl: Zamknij dok

en: Close other tabs
pl: Zamknij inne zakładki

en: Close tab
pl: Zamknij zakładkę

en: Close the current tab or window
pl: Zamyka bieżącą zakładkę lub okno

en: Colors
pl: Kolory

en: Completions
pl: Uzupełnianie

en: Configure Proxy Settings
pl: Konfiguracja ustawień serwera pośredniczącego

en: Configure the application
pl: Konfiguruje aplikację

en: Confirm Session Open
pl: Potwierdzenie otwarcia sesji

en: Confirm Window Close
pl: Potwierdzenie zamknięcia okna

en: Contents
pl: Zawartość

en: Control how proxies should be used
pl: Określa wykorzystanie serwerów pośredniczących

en: Control whether images are animated
pl: Kontroluje animacje obrazów

en: Control whether images are displayed
pl: Kontroluje wyświetlanie obrazów

en: Coo_kie Sites
pl: Witryny ciastecze_k

en: Cookie Information
pl: Informacja w ciasteczku

en: Cookie Name
pl: Nazwa ciasteczka

en: Cookie management
pl: Zarządzanie ciasteczkami

en: Cookies
pl: Akceptowanie ciasteczek

en: Cookies that are being stored
pl: Zapisane ciasteczka

en: Copy
pl: Skopiuj

en: Copy destination location
pl: Skopiuj adres docelowy

en: Copy email address
pl: Skopiuj adres e-mail

en: Copy frame location
pl: Skopiuj adres ramki

en: Copy image location
pl: Skopiuj adres obrazu

en: Copy link location
pl: Skopiuj adres odnośnika

en: Copy location
pl: Skopiuj położenie

en: Copy source location
pl: Skopiuj adres źródłowy

en: Copy the selection
pl: Kopiuje zaznaczenie

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Could not create a temporary file
pl: Nie można utworzyć pliku tymczasowego

en: Could not open file: %s
pl: Nie można otworzyć pliku: %s

en: Couldn't load any bookmark from that file.
    Make sure that it is in the correct file format.
pl: Nie można wczytać z tego pliku żadnych pozycji Ulubionych.
    Upewnij się, że plik jest we właściwym formacie.

en: Couldn't load session from "%s"
pl: Nie można oczytać sesji z "%s"

en: Couldn't save your bookmarks to the specified file!
pl: Nie można zapisać Ulubionych w określonym pliku!

en: Create a new alias
pl: Tworzy nowy alias

en: Create a new bookmark
pl: Tworzy nową pozycję

en: Create a new folder
pl: Tworzy nowy folder

en: Create a new separator
pl: Tworzy nowy separator

en: Create a new tab
pl: Otwiera nową zakładkę

en: Create a new window
pl: Otwiera nowe okno

en: Create bookmarks from previous session
pl: Stworzenie na podstawie poprzedniej sesji pozycji Ulubionych

en: Create the initial window with the given geometry.
    see X(1) for the GEOMETRY format
pl: Tworzy okno z podanymi rozmiarami.
    Zobacz X(1) - opcja GEOMETRY

en: Croatian (MacCroatian)
pl: Chorwackie (MacCroatian)

en: Croatian (hr)
pl: Chorwacki (hr)

en: Current Controls
pl: Bieżące elementy sterujące

en: Cut
pl: Wytnij

en: Cut the selection
pl: Wycina zaznaczenie

en: Cyrillic
pl: Cyrylica

en: Cyrillic (IBM-855)
pl: Cyrylica (IBM-855)

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
pl: Cyrylica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (ISO-IR-111)
pl: Cyrylica (ISO-IR-111)

en: Cyrillic (KOI8-R)
pl: Cyrylica (KOI8-R)

en: Cyrillic (MacCyrillic)
pl: Cyrylica (MacCyrillic)

en: Cyrillic (Windows-1251)
pl: Cyrylica (Windows-1251)

en: Cyrillic/Russian (CP-866)
pl: Cyrylica/Rosyjskie (CP-866)

en: Cyrillic/Ukrainian (KOI8-U)
pl: Cyrylica/Ukraińskie (KOI8-U)

en: Cyrillic/Ukrainian (MacUkrainian)
pl: Cyrylica/Ukraińskie (MacUkrainian)

en: Czech (cs)
pl: Czeski (cs)

en: D_ebian Packages
pl: Pakiety D_ebiana

en: Danish (da)
pl: Duński (da)

en: Default
pl: Domyślny

en: Default (recommended)
pl: Domyślnie (zalecane)

en: Default Dock
pl: Domyślny dok

en: Default Layout
pl: Domyślny układ

en: Delete this session
pl: Usuń tę sesję

en: Destination
pl: Przeznaczenie

en: Detach dock
pl: Odłącz dok

en: Detach tab
pl: Odłącz zakładkę

en: Detailed proxy configuration
pl: Szczegółowa konfiguracja serwerów pośredniczących

en: Details
pl: Szczegóły

en: Details...
pl: Szczegóły...

en: Dictionary
pl: Słownik

en: Dis_k cache
pl: Cache na _dysku

en: Disable Galeon's crash recovery dialog
pl: Nie wyświetla okna odzyskiwania po błędzie programu

en: Discard previous session
pl: Porzucenie poprzedniej sesji

en: Display the latest content of the current page
pl: Wyświetla ostatnią zawartość bieżącej strony

en: Displays context menu immediately
pl: Natychmiastowe wyświetlenie menu kontekstowego

en: Do not raise the window when opening a page in an existing Galeon process
pl: Nie przywołuje okna w momencie otwierania witryny w istniejącym procesie

en: Dock
pl: Zadokuj

en: Does nothing
pl: Brak czynności

en: Don't Close Window
pl: Nie zamykaj okna

en: Don't Open Session
pl: Nie otwieraj sesji

en: Don't Start Galeon
pl: Nie uruchamiaj Galeona

en: Don't _ask me confirmation again when removing several bookmarks
pl: Bez p_otwierdzania przy usuwaniu wielu pozycji Ulubionych

en: Don't ask me again
pl: Nie pytaj o to ponownie

en: Don't load any images
pl: Nie wczytuje żadnych obrazów

en: Don't open any windows; instead act as a server for quick startup of new Galeon instances
pl: Nie otwiera żadnych okien; działa jako serwer do szybkiego utworzenia nowych instancji programu Galeon

en: Don't save
pl: Nie zapisuj

en: Done.
pl: Gotowe.

en: Down
pl: Na dół

en: Download Paused
pl: Wstrzymano pobieranie

en: Download link
pl: Pobierz odnośnik

en: Downloader
pl: Program pobierający pliki

en: Downloading
pl: Pobieranie

en: Drag handle
pl: Miejsce przeciągania

en: Drag page location from here
pl: Przeciągnij stąd adres strony

en: Duplicate Page
pl: Zduplikuj stronę

en: Dutch (nl)
pl: Niderlandzki (nl)

en: E_xit
pl: Za_kończ

en: East asian
pl: Wschodnia azja

en: Edit
pl: Edycja

en: Element properties
pl: Właściwości elementu

en: Enable SSL Version 2
pl: SSL w wersji 2

en: Enable SSL Version 3
pl: SSL w wersji 3

en: Enable TLS
pl: TLS

en: Enable smart bookmarks _history
pl: Obsługa _historii

en: Enables auto-scrolling
pl: Automatyczne przewijanie

en: English (US-ASCII)
pl: Angielskie (US-ASCII)

en: English (en)
pl: Angielski (en)

en: Enter the URL of the location to open:
pl: Wprowadź adres witryny do wyświetlenia:

en: Entry width:
pl: Szerokość pozycji:

en: Error:
pl: Błąd:

en: Errors
pl: Błędy

en: Estonian (et)
pl: Estoński (et)

en: Evaluate
pl: Oblicz

en: Ever
pl: Kiedykolwiek

en: Every time
pl: Za każdym razem

en: Example: .gnome.org, .mozilla.org
pl: Przykład: .gnome.org, .mozilla.org

en: Exit
pl: Koniec pracy

en: Exit the program
pl: Kończy pracę programu

en: Exit the program, saving the current session
pl: Kończy pracę programu, zapisuje bieżącą sesję

en: Exit with _session
pl: Zakoń_cz z zapisem sesji

en: FILE
pl: PLIK

en: FTP download sites
pl: Ośrodki FTP

en: Faeroese (fo)
pl: Farerski (fo)

en: Failed due to connection timeout.
pl: Wystąpił błąd z powodu przekroczenia czasu oczekiwania.

en: Failed to communicate with GTM.
    
    Please check it is installed correctly. Download it from:
    	http://gtm.sourceforge.net
pl: Błąd komunikacji z GTM.
    
    Sprawdź poprawność instalacji programu. Witryna domowa GTM:
    	http://gtm.sourceforge.net

en: Failed to connect to site.
pl: Błąd połączenia.

en: Failed to execute download command.
pl: Nie można wykonać polecenia pobierania.

en: Farsi (MacFarsi)
pl: Perskie (MacFarsi)

en: Fetch bookmark _icon
pl: Pobieranie _ikon dla pozycji

en: Fetch bookmark icon for the site (if available)
pl: Pobiera ikonę dla tej witryny (jeśli jest dostępna)

en: File
pl: Plik

en: File %s will be overwritten.
    (%li bytes, modified %s)
    If you choose yes, the contents will be lost.
    
    Do you want to continue?
pl: Plik %s zostanie nadpisany.
    (%li bajtów, zmodyfikowano %s)
    Jeżeli w tym pliku znajdują się inne zakładki, zostaną one utracone.
    
    Kontynuować?

en: File transfer
pl: Transfer plików

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Filtering
pl: Filtrowanie

en: Find
pl: Znajdź

en: Find _next
pl: Znajdź _następne

en: Find bookmarks
pl: Wyszukiwanie Ulubionych

en: Find bookmarks whose
pl: Wyszukiwanie Ulubionych spełniających następujące warunki

en: Find entry
pl: Pole wyszukiwania

en: Find in page
pl: Wyszukiwanie na stronie

en: Find pre_vious
pl: Znajdź p_oprzednie

en: Find text...
pl: Wyszukiwanie tekstu...

en: Find text:
pl: Wyszukiwanie tekstu:

en: Find:
pl: Znajdź:

en: Finnish (fi)
pl: Fiński (fi)

en: First visited
pl: Pierwsze wejście

en: Folder Name
pl: Nazwa folderu

en: Fonts
pl: Czcionki

en: Fonts/Colors
pl: Czcionki/kolory

en: Form action
pl: Operacja na formularzu

en: Forms on this page:
pl: Formularze na tej stronie:

en: Forward
pl: Naprzód

en: Forward history
pl: Naprzód w historii

en: French (fr)
pl: Francuski (fr)

en: Full screen
pl: Pełny ekran

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Fullscreen mode
pl: Tryb widoku na pełnym ekranie

en: GConf error:
      %s
pl: Błąd GConfa:
      %s

en: GEOMETRY
pl: GEOMETRIA

en: GIF Image
pl: Obraz GIF

en: GNOME Default
pl: Domyślny GNOME

en: GNOME Help Index
pl: Indeks pomocy GNOME

en: GNOME Integration
pl: Integracja z GNOME

en: GNOME User's Guide
pl: Podręcznik użytkownika GNOME

en: GNOME default
pl: Domyślny GNOME

en: GNOME help
pl: Pomoc GNOME

en: Galeon Bookmarks Editor
pl: Zarządzanie Ulubionymi

en: Galeon Crash Recovery
pl: Galeon - odzyskiwanie po błędzie programu

en: Galeon Downloader
pl: Galeon - obsługa pobrań

en: Galeon Nautilus view
pl: Galeon - widok Nautilusa

en: Galeon Nautilus view factory
pl: Galeon - generator widoku Nautilusa

en: Galeon New User
pl: Galeon - Nowy Użytkownik

en: Galeon Web Browser
pl: Przeglądarka Galeon

en: Galeon _home page
pl: Witryna _domowa Galeona

en: Galeon _manual
pl: Podręcznik _Galeona

en: Galeon already running, using existing process
pl: Galeon jest już uruchomiony, zostanie użyty bieżący proces

en: Galeon appears to have crashed or
    been killed the last time it was run.
pl: Podczas ostatniego uruchomienia Galeon zakończył
    się błędem lub jego proces został przerwany.

en: Galeon can be configured as your default web browser when
    using other GNOME applications.
    
    Which protocols would you like Galeon to handle?
pl: Galeon może być skonfigurowany jako domyślna przeglądarka
    w środowisku GNOME.
    
    Które protokoły mają być obsługiwane przez Galeona?

en: Galeon can import your bookmarks from Netscape or Mozilla.
    It can also import some of your Netscape preferences.
    
    What would you like to do?
pl: Galeon umożliwia import Ulubionych z przeglądarek Netscape lub Mozilla.
    Potrafi także importować niektóre ustawienia programu Netscape.
    
    Którą operację teraz wykonać?

en: Galeon cannot handle this protocol,
    and no GNOME default handler is set
pl: Galeon nie może obsłużyć tego protokołu oraz brak
    jest odpowiednich ustawień w środowisku GNOME

en: Galeon content view component
pl: Galeon - komponent podglądu treści

en: Galeon content view component's factory
pl: Galeon - generator komponentu podglądu treści

en: Galeon object already active, server registration failed
pl: Obiekt jest już aktywny, błąd rejestracji serwera

en: Galeon question
pl: Galeon - pytanie

en: Galeon remote startup failed.
    
    Try exiting other OAF applications
    (e.g. Evolution and Nautilus), and running
    "oaf-slay" from the command line.
pl: Błąd zdalnego uruchomienia programu Galeon.
    
    Należy zakończyć działanie innych aplikacji OAF
    (jak Evolution i Nautilus), a następnie wykonać
    polecenie "oaf-slay".

en: Galeon setup is now complete!
    
    
    
    Galeon is highly configurable; there are many other
    configuration options available under the Settings menu.
pl: Konfiguracja programu Galeon została zakończona!
    
    
    
    Galeon jest w pełni konfigurowalny; istnieje wiele innych
    opcji konfiguracyjnych dostępnych w menu Ustawienia.

en: Galeon uses "Smart Bookmarks" for easy web searching.
    
    We can create a toolbar which contains some useful web searches now
    (you can edit this later from the bookmarks editor).
pl: Galeon umożliwia szybsze przeszukiwanie zasobów Internetu.
    
    Istnieje teraz możliwość przygotowania specjalnego paska narzędziowego
    (późniejsza jego zmiana jest możliwa z poziomu edytora Ulubionych).

en: Galeon's old bookmarks format
pl: Stary format Ulubionych Galeona

en: Galician (gl)
pl: Gaelicki (gl)

en: General
pl: Ogólne

en: Georgian (GEOSTD8)
pl: Georgijski (GEOSTD8)

en: German (de)
pl: Niemiecki (de)

en: Get icon
pl: Pobierz ikonę

en: Glossary
pl: Zestawienie

en: Gnome
pl: GNOME

en: Go
pl: Przejdź

en: Go To In-Page Bookmark
pl: Przejdź do pozycji Ulubionych na stronie

en: Go To Selected URL
pl: Przejdź do wybranego adresu

en: Go back - Right button: History
pl: Wstecz - Prawy przycisk: Historia

en: Go back in history
pl: Przejdź wstecz

en: Go back several pages
pl: Przechodzi wstecz do poprzednich witryn

en: Go forward - Right button: History
pl: Naprzód - Prawy przycisk: Historia

en: Go forward in history
pl: Przejdź naprzód

en: Go forward several pages
pl: Przechodzi naprzód do następnych witryn

en: Go to specified location
pl: Przejdź do podanego adresu

en: Go to the Galeon homepage
pl: Przechodzi do witryny domowej Galeona

en: Go to your home page
pl: Otwiera stronę domową

en: Go up a level from the current location
pl: Wraca do poziomu wyżej z bieżącego położenia

en: Goes back in history
pl: Przechodzi wstecz w historii

en: Graphic arts:
pl: Grafika:

en: Greek
pl: Greckie

en: Greek (ISO-8859-7)
pl: Greckie (ISO-8859-7)

en: Greek (MacGreek)
pl: Greckie (MacGreek)

en: Greek (Windows-1253)
pl: Greckie (Windows-1253)

en: Greek (el)
pl: Grecki (el)

en: Group by host
pl: Grupowanie wg serwerów

en: HTML Files
pl: Pliki HTML

en: HTML GNOME Documents
pl: Dokumenty GNOME - HTML

en: HTTP _version
pl: _Wersja HTTP

en: H_ome page
pl: _Strona domowa

en: Handlers
pl: Usługi

en: Hebrew
pl: Hebrajskie

en: Hebrew (IBM-862)
pl: Hebrajskie (IBM-862)

en: Hebrew (ISO-8859-8-E)
pl: Hebrajskie (ISO-8859-8-E)

en: Hebrew (ISO-8859-8-I)
pl: Hebrajskie (ISO-8859-8-I)

en: Hebrew (MacHebrew)
pl: Hebrajskie (MacHebrew)

en: Hebrew (Windows-1255)
pl: Hebrajskie (Windows-1255)

en: Hebrew (he)
pl: Hebrajski (he)

en: Height
pl: Wysokość

en: Help
pl: Pomoc

en: Helper
pl: Aplikacja pomocnicza

en: Helper processes _URL
pl: Aplikacja pomocnicza przetwarza _URL

en: Hide toolbar
pl: Ukryj pasek narzędziowy

en: High
pl: Wysoki

en: History
pl: Historia

en: Home
pl: Początek

en: Home Page
pl: Strona domowa

en: Hours
pl: Godzin

en: Hungarian (hu)
pl: Węgierski (hu)

en: I_mage properties
pl: Właściwości o_brazu

en: I_nformation
pl: _Informacja

en: Icelandic (MacIcelandic)
pl: Islandzkie (MacIcelandic)

en: Icelandic (is)
pl: Islandzki (is)

en: Icons only
pl: Tylko ikony

en: Identif_y as
pl: Identyf_ikacja jako

en: Ignored
pl: Zignorowany

en: Illegal toolbar item type
pl: Niewłaściwy typ pozycji na pasku narzędziowym

en: Image Loading
pl: Pobieranie obrazów

en: Image URL
pl: URL obrazu

en: Image blocking management
pl: Zarządzanie blokadą pobierania obrazów

en: Image tit_le
pl: Tytuł _obrazu

en: Images on this page:
pl: Obrazy na tej stronie:

en: Import Netscape _preferences
pl: Import _ustawień Netscape

en: Import bookmarks from _Mozilla
pl: Import Ulubionych z programu _Mozilla

en: Import bookmarks from _Netscape
pl: Import Ulubionych z programu _Netscape

en: Import from...
pl: Import z...

en: Index
pl: Indeks

en: Indian
pl: Indyjskie

en: Indonesian (id)
pl: Indonezyjski (id)

en: Info Pages
pl: Strony info

en: Insecure
pl: Niepewny

en: Insert bookmarks here...
pl: Wstaw tutaj Ulubione...

en: Irish (ga)
pl: Irlandzki (ga)

en: Italian (it)
pl: Włoski (it)

en: JPEG Image
pl: Obraz JPEG

en: Japanese
pl: Japońskie

en: Japanese (EUC-JP)
pl: Japońskie (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
pl: Japońskie (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
pl: Japońskie (Shift_JIS)

en: Japanese (ja)
pl: Japoński (ja)

en: Java_Script console...
pl: Konsola języka _JavaScript...

en: Javascript console
pl: Konsola języka JavaScript

en: Keep dialog open after all downloads have finished
pl: Pozostawienie otwartego okna po zakończeniu pobierania

en: Korean
pl: Koreańskie

en: Korean (EUC-KR)
pl: Koreańskie (EUC-KR)

en: Korean (ISO-2022-KR)
pl: Koreańskie (ISO-2022-KR)

en: Korean (JOHAB)
pl: Koreańskie (JOHAB)

en: Korean (UHC)
pl: Koreańskie (UHC)

en: Korean (ko)
pl: Koreański (ko)

en: L_ocation
pl: P_ołożenie

en: Languages
pl: Języki

en: Last _modified
pl: Ostatnia _modyfikacja

en: Last three days
pl: Ostatnie trzy dni

en: Last two days
pl: Ostatnie dwa dni

en: Last visited
pl: Ostatnie wejście

en: Latvian (lv)
pl: Łotewski (lv)

en: Left
pl: Po lewej

en: Li_nk text
pl: T_ekst odnośnika

en: Link _title
pl: _Tytuł odnośnika

en: Links
pl: Odnośniki

en: Links on this page:
pl: Odnośniki na tej stronie:

en: Lithuanian (lt)
pl: Litewski (lt)

en: Load all images
pl: P_obieranie wszystkich obrazów

en: Load from...
pl: Wczytanie z...

en: Load images from current server only
pl: Wczytuje obrazy tylko z bieżącego serwera

en: Load pages from the cache instead of over the network
pl: Przełącza na wczytywanie stron z cache zamiast pobierania z sieci

en: Load selected bookmark in the browser
pl: Wczytuje wybraną pozycję w przeglądarce

en: Load the given session file
pl: Wczytuje podany plik sesji

en: Loading site...
pl: Trwa pobieranie danych...

en: Loading tab text _color
pl: Kolor tekstu zakładki podczas _wczytywania strony

en: Local disk browsing
pl: Lokalne przeglądanie dysku

en: Local files
pl: Pliki lokalne

en: Location
pl: Adres

en: Location entry
pl: Pole adresu

en: Log of visited pages
pl: Historia odwiedzanych witryn

en: Low
pl: Niski

en: MIME Type
pl: Typ MIME

en: MIME Types
pl: Typy MIME

en: MIME type: %s
pl: Typ MIME: %s

en: Macedonian (mk)
pl: Macedoński (mk)

en: Mailer
pl: Program poczty

en: Malay (ms)
pl: Malajski (ms)

en: Man Pages
pl: Strony podręczników

en: Manage Certificates ...
pl: Zarządzanie certyfikatami...

en: Manual _proxy configuration
pl: Ręczna konfiguracja serwerów p_ośredniczących

en: Match _entire word
pl: Dopasowanie _całego słowa

en: Medium
pl: Średni

en: Memor_y cache
pl: Cache w pa_mięci

en: Messages
pl: Komunikaty

en: Method
pl: Metoda

en: Migrate bookmarks and preferences
pl: Migracja Ulubionych i preferencji

en: Min. Size
pl: Min. rozmiar

en: Minutes
pl: Minut

en: Modified:
pl: Modyfikacja:

en: Month
pl: Miesiąc temu

en: More Bookmarklets
pl: Więcej narzędzi

en: More Info About...
pl: Więcej informacji...

en: Mouse
pl: Mysz

en: Mouse Buttons
pl: Przyciski myszy

en: Mouse Wheel
pl: Kółko myszy

en: Move _down
pl: Przenieś pozycję _niżej

en: Move _up
pl: Przenieś pozycję wyż_ej

en: Move bookmark down
pl: Przenosi pozycję niżej

en: Move bookmark up
pl: Przenosi pozycję wyżej

en: Move tab _left / up
pl: Przenieś zakładkę w _lewo / wyżej

en: Move tab _right / down
pl: Przenieś zakładkę w p_rawo / niżej

en: Move the current tab left / up
pl: Przenosi bieżącą zakładkę w lewo / wyżej

en: Move the current tab right / down
pl: Przenosi bieżącą zakładkę w prawo / niżej

en: Move the current tab to a different window
pl: Przenosi bieżącą zakładkę do innego okna

en: Move the current tab to a new window
pl: Przenosi bieżącą zakładkę do nowego okna

en: Mozilla's bookmarks format
pl: Format Ulubionych Mozilli

en: My Portal
pl: Mój Portal

en: N_icknames:
pl: _Krótkie nazwy:

en: N_o proxy for
pl: _Bez pośrednika dla

en: N_otes:
pl: _Opis:

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Nautilus theme
pl: Motyw Nautilusa

en: Netscape's bookmarks format
pl: Format Ulubionych Netscape'a

en: Network
pl: Sieć

en: Never
pl: Nigdy

en: Never animate images
pl: Nigdy nie animuje obrazów

en: Never use proxies
pl: Bez pośrednika

en: New
pl: Nowy

en: New _alias
pl: Nowy _alias

en: New _folder
pl: Nowy fol_der

en: New _item
pl: _Nowa pozycja

en: New _separator
pl: Nowy s_eparator

en: New _tab
pl: No_wa zakładka

en: New a_utobookmarks folder
pl: Nowy folder _AutoUlubionych

en: New bar
pl: Separator

en: New folder
pl: Nowy folder

en: New item
pl: Nowa pozycja

en: New mime item
pl: Nowy typ MIME

en: Next
pl: Naprzód

en: Nicknames:
pl: Krótkie nazwy:

en: No
pl: Nie

en: No document is loaded
pl: Żaden dokument nie został wczytany

en: None
pl: Brak

en: Nordic (ISO-8859-10)
pl: Nordyckie (ISO-8859-10)

en: Normal web sites
pl: Zwykłe witryny WWW

en: Norwegian (no)
pl: Norweski (no)

en: Norwegian/Bokmaal (nb)
pl: Norweski/Bokmaal (nb)

en: Norwegian/Nynorsk (nn)
pl: Norweski/Nynorsk (nn)

en: Notes:
pl: Opis:

en: Nothing to close: no opened Galeon windows found.
pl: Nie znaleziono otwartych okien programu Galeon

en: Off
pl: Nieaktywne

en: Old versions of this page
pl: Stare wersje tej strony

en: On New Page
pl: Zawartość nowych stron

en: On Startup
pl: Strona otwierana po uruchomieniu

en: Once per session
pl: Raz na sesję

en: One _Level (folders first)
pl: Je_den poziom (foldery na początku)

en: Only change this if you want to access web pages that only accept a limited set of web browsers. You can put any string here.
pl: Zmień to tylko w celu uzyskania dostępu do witryn akceptujących tylko określone przeglądarki WWW. Możesz tu wprowadzić dowolny napis.

en: Only enable close _button on current tab
pl: Wyświetlanie przycisku zamknięcia tylko na bieżącej zakładce

en: Only in context _menu
pl: Tylko w menu p_odręcznym

en: Only show errors
pl: Wyświetlanie tylko błędów

en: Only show messages
pl: Wyświetlanie tylko komunikatów

en: Only show warnings
pl: Wyświetlanie tylko ostrzeżeń

en: Op_en session...
pl: Otwórz s_esję...

en: Open Session
pl: Otwórz sesję

en: Open URL
pl: Otwórz witrynę

en: Open _URL...
pl: Otwórz _witrynę...

en: Open _popups in tabs
pl: Okna po_tomne w zakładkach

en: Open a URL
pl: Otwiera witrynę

en: Open a file
pl: Otwiera plik

en: Open a new tab in an existing Galeon window
pl: Otwiera nową zakładkę w istniejącym oknie

en: Open a new window in an existing Galeon process
pl: Otwiera nowe okno w istniejącym procesie

en: Open as a panel applet
pl: Otwiera jako aplet panelu

en: Open folder in My _Portal
pl: O_twórz folder w "Moim Portalu"

en: Open frame in Galeon
pl: Otwórz ramkę w Galeonie

en: Open frame in new tab
pl: Odśwież ramkę w nowej zakładce

en: Open frame in new window
pl: Otwórz ramkę w nowym oknie

en: Open frame in window
pl: Otwórz ramkę w oknie

en: Open image (%s)
pl: Otwórz obraz (%s)

en: Open image in Galeon
pl: Otwórz obraz w Galeonie

en: Open image in new tab
pl: Otwórz obraz w nowej zakładce

en: Open image in new window
pl: Otwórz obraz w nowym oknie

en: Open in Galeon
pl: Otwórz w Galeonie

en: Open in a new tab
pl: Otwórz w nowej zakładce

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open in new tab
pl: Otwórz w nowej zakładce

en: Open in new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open new browser
pl: Otwiera nowe okno przeglądarki

en: Open new tab
pl: Otwórz nową zakładkę

en: Open new window
pl: Otwórz nowe okno

en: Open session...
pl: Otwórz sesję...

en: Open the Galeon FAQ (Frequently Asked Questions)
pl: Otwiera dokument Galeon FAQ (Często Zadawane Pytania)

en: Open the Galeon manual
pl: Otwiera podręcznik Galeona

en: Open the Java console
pl: Wyświetlanie konsoli języka Java

en: Open the JavaScript console
pl: Wyświetlanie konsoli języka JavaScript

en: Open the bookmarks editor
pl: Otwiera edytor Ulubionych

en: Open the find dialog
pl: Otwiera okno wyszukiwania

en: Open the related links menu
pl: Otwiera menu odnośników powiązanych

en: Open whole folder in _windows
pl: Otwórz cały folder w oddzielnych ok_nach

en: Opening a session will close all current windows.
    Are you sure you want to proceed?
pl: Otwarcie sesji spowoduje zamknięcie wszystkich otwartych obecnie okien.
    Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: Options
pl: Opcje

en: Other
pl: Inne

en: PNG Image
pl: Obraz PNG

en: P_assword Sites
pl: Witryny z _hasłami

en: Page Color...
pl: Kolor strony...

en: Page Freshness?
pl: Data modyfikacji strony

en: Page i_nformation...
pl: I_nformacje o stronie...

en: Page information
pl: Informacje na temat strony

en: Panel mode. Ignoring server mode option.
pl: Tryb panelu. Zignorowano opcję trybu serwera.

en: Password
pl: Hasło

en: Password management
pl: Zarządzanie hasłami

en: Passwords
pl: Hasła

en: Paste
pl: Wklej

en: Paste the clipboard
pl: Wkleja zawartość schowka

en: Pastes and loads selection as URL
pl: Wklejenie i wczytanie strony spod adresu zawartego w zaznaczeniu

en: Pause
pl: Wstrzymaj

en: Paused
pl: Wstrzymane

en: Performs gestures
pl: Uwzględnienie gestu

en: Performs gestures, displaying menu on button release
pl: Uwzględnienie gestu, wyświetlenie menu po puszczeniu przycisku

en: Persistent Data
pl: Zarządzanie danymi

en: Persistent Data Manager
pl: Zarządzanie danymi

en: Personal Toolbar Folder
pl: Folder Osobistych Pasków Narzędziowych

en: Pick a Font
pl: Wybór czcionki

en: Pick an image file
pl: Wybierz plik z obrazem

en: Pick the background color
pl: Wybór koloru tła

en: Pick the color for visited links
pl: Wybór koloru odwiedzanych odnośników

en: Pick the color unvisited links
pl: Wybór koloru nie odwiedzanych odnośników

en: Pick the text color
pl: Wybór koloru tekstu

en: Plain Text
pl: Zwykły tekst

en: Please name the bookmark.
pl: Nadaj nazwę pozycji Ulubionych.

en: Please name the folder.
pl: Nadaj nazwę folderowi.

en: Please see the Galeon Manual for a full listing of available expansion characters.
pl: Pełna lista znaków rozszerzających znajduje się w podręczniku Galeona.

en: Please specify a Home Page in the Preferences dialog.
pl: Podaj stronę domową w oknie preferencji.

en: Polish (pl)
pl: Polski (pl)

en: Portuguese (pt)
pl: Portugalski (pt)

en: Portuguese of Brazil (pt-BR)
pl: Portugalski/Brazylia (pt-BR)

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Previous
pl: Wstecz

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Print current page
pl: Drukuje bieżącą stronę

en: Print the current file
pl: Drukuje bieżący plik

en: Print the current page
pl: Drukuje bieżącą stronę

en: Pro_xy
pl: S_erwery pośredniczące

en: Programs
pl: Programy

en: Properties
pl: Właściwości

en: Protocol
pl: Protokół

en: Proxies
pl: Serwery pośredniczące

en: R_eversed relation
pl: O_dwrotna relacja

en: Read Cookie for Site
pl: Odczytaj ciasteczka związane z witryną

en: Received
pl: Pobrano

en: Recent sessions
pl: Ostatnie sesje

en: Recursively (_folders first)
pl: Re_kurencyjnie (foldery na początku)

en: Redirecting to site...
pl: Przekierowanie do witryny...

en: Refresh icon
pl: Odśwież ikonę

en: Regenerate _autobookmarks
pl: Odtwórz automatyczne Ulu_bione

en: Related _links
pl: _Odnośniki powiązane

en: Relation
pl: Relacja

en: Reload
pl: Odśwież

en: Reload all tabs
pl: Odśwież wszystkie zakładki

en: Reload all windows
pl: Odśwież wszystkie okna

en: Reload frame
pl: Odśwież ramkę

en: Reload page every
pl: Odświeżanie strony co

en: Reload tab
pl: Odśwież zakładkę

en: Reload the current page
pl: Odświeża bieżącą stronę

en: Remaining
pl: Pozostało

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove _All Cookies
pl: Usuń _wszystkie ciasteczka

en: Remove _All Pairs
pl: Usuń _wszystkie pary

en: Remove _All Sites
pl: Usuń _wszystkie witryny

en: Remove and _Block Cookie
pl: Usuń i za_blokuj ciasteczko

en: Remove bookmark
pl: Usuń pozycję

en: Remove entry
pl: Usuń pozycję

en: Rendering
pl: Wyświetlanie

en: Report a bug in Galeon
pl: Wysyła wiadomość o błędzie Galeona

en: Reset zoom level to 100%
pl: Ustawia powiększenie na 100%

en: Restore a previous session from a file
pl: Przywraca poprzednią sesję z pliku

en: Restore a recently-opened or -saved session
pl: Przywraca jedną z ostatnio otwieranych lub zapisywanych sesji

en: Restore previous session
pl: Przywrócenie poprzedniej sesji

en: Resume
pl: Wznów

en: Resuming...
pl: Wznawianie...

en: Revert
pl: Powróć

en: Ricardo Fernandez Pascual <ric@users.sourceforge.net>
pl: Ricardo Fernández Pascual <ric@users.sourceforge.net>

en: Right
pl: Po prawej

en: Romanian (ISO-8859-16)
pl: Romańskie (ISO-8859-16)

en: Romanian (MacRomanian)
pl: Romańskie (MacRomanian)

en: Romanian (ro)
pl: Rumuński (ro)

en: Run Galeon in full screen mode
pl: Uruchamia w trybie pełnego ekranu

en: Run in _terminal
pl: Uruchamianie w _terminalu

en: Run in a _terminal
pl: Uruchamianie w _terminalu

en: Run the first time druid again
pl: Uruchamia ponownie druida konfiguracji

en: Run with Helper App
pl: Uruchom w aplikacji pomocniczej

en: Russian
pl: Rosyjskie

en: Russian (ru)
pl: Rosyjski (ru)

en: SGML GNOME Documents
pl: Dokumenty GNOME - SGML

en: SSL Protocol versions
pl: Wersje protokołu SSL

en: S_ans serif
pl: _Bezszeryfowa

en: Sa_ve session as...
pl: Zapisz _sesję jako...

en: Same as --close, but exits server mode too
pl: Tak samo jak --close, ale łącznie z trybem serwera

en: Sans serif
pl: Bezszeryfowa

en: Save
pl: Zapisz

en: Save _as...
pl: Z_apisz jako...

en: Save as %s failed
pl: Błąd zapisu: %s

en: Save as...
pl: Zapisanie jako...

en: Save background as...
pl: Zapisz tło jako...

en: Save bookmark as...
pl: Zapisz pozycję Ulubionych jako...

en: Save folder as...
pl: Zapisz folder jako...

en: Save image as...
pl: Zapisz obraz jako...

en: Save session as...
pl: Zapisz sesję jako...

en: Save the current page
pl: Zapisuje bieżącą stronę

en: Save the current session to a file
pl: Zapisuje bieżącą sesję do pliku

en: Save to disk
pl: Zapis na dysku

en: Save with content
pl: Zapis wraz z zawartością

en: Saved as %s
pl: Zapisane jako %s

en: Scottish (gd)
pl: Szkocki (gd)

en: Scroll Page (fast)
pl: Przesuń stronę (szybko)

en: Scroll Page (slow)
pl: Przesuń stronę (wolno)

en: Scroll Page (very fast)
pl: Przesuń stronę (bardzo szybko)

en: Scroll Page (very slow)
pl: Przesuń stronę (bardzo wolno)

en: Scroll Page... (variable)
pl: Przesuń stronę (zmiennie)

en: Scrolls by
pl: Przewija o

en: Search
pl: Znajdź

en: Search for a string
pl: Poszukuje napisu

en: Search for a word or phrase in the current page
pl: Wyszukuje słowa lub frazy na bieżącej stronie

en: Search for the next occurrence of a word or phrase in the current page
pl: Poszukuje następnego wystąpienia słowa lub frazy na bieżącej stronie

en: Search for the previous occurrence of a word or phrase in the current page
pl: Poszukuje poprzedniego wystąpienia słowa lub frazy na bieżącej stronie

en: Seconds
pl: Sekund

en: Section
pl: Sekcja

en: Secure web sites
pl: Bezpieczne witryny WWW

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Security level: %s
pl: Poziom bezpieczeństwa: %s

en: Security level: %s
    %s
pl: Poziom bezpieczeństwa: %s
    %s

en: Select Animation Folder
pl: Wybór folderu z animacjami

en: Select Download Folder
pl: Wybór folderu na pobierane pliki

en: Select a file to add
pl: Wybór pliku do dodania

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: Select all text in the current page
pl: Zaznacza cały tekst na bieżącej stronie

en: Select the destination filename
pl: Wybór nazwy pliku docelowego

en: Select the file to open
pl: Wybór otwieranego pliku

en: Send link to...
pl: Wyślij odnośnik do...

en: Send the current URL by email
pl: Wysyła bieżący URL za pośrednictwem poczty elektronicznej

en: Serbian (sr)
pl: Serbski (sr)

en: Serif
pl: Szeryfowa

en: Servers for which username/password pairs will not be stored
pl: Witryny, na których nie jest zapisywana nazwa użytkownika i hasło

en: Servers from which images will not be loaded
pl: Wyświetla witryny na których nie są pobierane obrazy

en: Servers that can and cannot store cookies
pl: Witryny, które mogą lub nie mogą zapisywać ciasteczek

en: Set In-Page Bookmark
pl: Ustaw pozycję Ulubionych na stronie

en: Set current page as home page
pl: Ustawia bieżącą stronę jako stronę domową

en: Set size of smart bookmark entry
pl: Ustawienie rozmiaru pola edycyjnego

en: Set to "_My Portal"
pl: Ustaw na "Mój Po_rtal"

en: Set to _Current Page
pl: Ustaw na _bieżącą

en: Set to default
pl: Ustaw na domyślną

en: Setup Complete
pl: Gratulacje!

en: Shorten all _names by dropping common prefixes
pl: Skracanie wszystkich nazw przez usunięcie typowych p_rzedrostków

en: Shorten long names by dropping _vowels
pl: Skracanie długich nazw przez usunięcie s_amogłosek

en: Shorten names to fixed _width
pl: Skracanie nazw do stałej _szerokości

en: Shorten names to target _length
pl: Skracanie nazw do docelowej _długości

en: Show Folder Actions
pl: Wyświetlanie czynności związanych z folderem

en: Show _JavaScript entry
pl: Wyświetlanie wejścia _JavaScriptu

en: Show _all bookmarks
pl: Wyświetlanie _wszystkich Ulubionych

en: Show _blank page
pl: P_usta strona

en: Show _everything
pl: Wyświetlanie _wszystkiego

en: Show _home page
pl: _Strona domowa

en: Show _last page
pl: Ost_atnia strona

en: Show _menubar
pl: Pasek _menu

en: Show _toolbar
pl: Wyświetlanie p_aska narzędziowego

en: Show blan_k page
pl: _Pusta strona

en: Show bookmarks toolbars
pl: Wyświetlanie pasków narzędziowych z Ulubionymi

en: Show edit bookmarks controls
pl: Wyświetlanie elementów sterujących

en: Show everything
pl: Wypisywanie wszystkiego

en: Show hom_e page
pl: _Strona domowa

en: Show information about the current site
pl: Wyświetla informacje na temat bieżącej witryny

en: Show information about the currently installed plugins
pl: Wyświetla informacje o zainstalowanych wtyczkach

en: Show las_t page
pl: _Ostatnia strona

en: Show menu
pl: Pasek menu

en: Show menubar
pl: Pasek menu

en: Show only _this folder
pl: Wyświetlanie tylko _tego folderu

en: Show only _warnings
pl: Wyświetlanie tylko _ostrzeżeń

en: Show only e_rrors
pl: Wyświetlanie tylko _błędów

en: Show only errors
pl: Wypisywanie tylko błędów

en: Show only m_essages
pl: Wyświetlanie tylko _komunikatów

en: Show only messages
pl: Wypisywanie tylko komunikatów

en: Show only warnings
pl: Wypisywanie tylko ostrzeżeń

en: Show statusbar
pl: Wyświetlanie paska stanu

en: Show toolbars
pl: Wyświetlanie pasków narzędziowych

en: Shows bookmarks
pl: Wyświetlenie Ulubionych

en: Simplified Chinese
pl: Uproszczone chińskie

en: Site
pl: Witryna

en: Site not found.
pl: Witryna nie została znaleziona.

en: Size
pl: Rozmiar

en: Slovak (sk)
pl: Słowacki (sk)

en: Slovenian (sl)
pl: Słoweński (sl)

en: Smart Bookmarks
pl: Pasek wyszukiwarek

en: Smart Bookmarks Toolbar
pl: Pasek wyszukiwarek internetowych

en: Soc_ks host
pl: Serwer soc_ks

en: Sort fold_er
pl: _Sortowanie folderu

en: Source URL
pl: Adres źródłowy

en: South European (ISO-8859-3)
pl: Południowoeuropejskie (ISO-8859-3)

en: Spanish (es)
pl: Hiszpański (es)

en: Specify stylesheet settings for the current page
pl: Wykorzystanie innego arkusza stylów dla bieżącej strony

en: Speed
pl: Szybkość

en: Spinner
pl: Wskaźnik postępu

en: St_ylesheet
pl: Arkusz s_tylów

en: Start
pl: Rozpocznij

en: Start Galeon
pl: Uruchom Galeona

en: Starting download...
pl: Rozpoczęcie pobierania...

en: Status
pl: Stan

en: Stop all tabs
pl: Przerwij wczytywanie we wszystkich zakładkach

en: Stop all windows
pl: Przerwij wczytywanie we wszystkich oknach

en: Stop current data transfer
pl: Przerywa bieżącą transmisję danych

en: Stop the loading of the current page
pl: Zatrzymuje wczytywanie bieżącej strony

en: Stylesheets
pl: Arkusze stylów

en: Stylesheets on this page:
pl: Arkusze stylów na tej stronie:

en: Subsection
pl: Podsekcja

en: Swedish (sv)
pl: Szwedzki (sv)

en: Switch to the next tab
pl: Przełącza na następną zakładkę

en: Switch to the previous tab
pl: Przełącza na poprzednią zakładkę

en: TIME
pl: CZAS

en: T_ools
pl: _Narzędzia

en: Tab Colors
pl: Kolory zakładek

en: Tab Names
pl: Nazwy zakładek

en: Tabbed Browsing
pl: Przeglądanie przy użyciu zakładek

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Tamil (ta)
pl: Tamilski (ta)

en: Target lan_guage
pl: _Język docelowy

en: Target t_ype
pl: Typ _docelowy:

en: Text _beside icons
pl: Tekst _obok ikon

en: Text _under icons
pl: Te_kst pod ikonami

en: Text beside icons
pl: Tekst obok ikon

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Text under icons
pl: Tekst pod ikonami

en: Thai
pl: Tajski

en: Thai (TIS-620)
pl: Tajskie (TIS-620)

en: The URL %s has MIME type %s
pl: Adres: %s, typ MIME: %s

en: The following bookmarks will be deleted. Please, make sure that no important information will be lost.
pl: Usunięte zostaną następujące pozycje Ulubionych. Upewnij się, że nie zostaną utracone ważne informacje.

en: The protocol specified is not recognised.
    
    Would you like to try the GNOME default?
pl: Podany protokół jest nierozpoznawalny.
    
    Wypróbować domyślną akcję GNOME?

en: The specified path does not exist.
pl: Podana ścieżka nie istnieje.

en: The version of Mozilla Galeon was compiled against (%s) does not match the detected version (%s).
    
    You may experience segfaults and other oddities.  Please test with a matching version of Mozilla before reporting any bugs.
    
    Continue anyway?
pl: Wersja Mozilli, z którą został skopilowany Galeon (%s) nie odpowiada wykrytej wersji (%s).
    
    Może to powodować niepoprawne działanie programu, lecz przed zgłoszeniem jakichkolwiek błędów przetestuj program z odpowiednią wersją Mozilli.
    
    Czy pomimo tego kontynuować?

en: There are multiple tabs open in this window.
    Are you sure you want to close it?
pl: W oknie tym otwartych jest wiele zakładek.
    Czy na pewno chcesz je zamknąć?

en: There is a file bookmarks.xml but no bookmarks.xbel in your ~/.galeon folder.
    This probably means that this is the first time that you run a post 1.0 version
    of Galeon.
    
    The bookmarks format of Galeon has changed to XBEL for enhanced interoperatibility.
    Your old bookmarks file will be loaded now and it will be left untouched for backup.
    
    Please, report any problems.
pl: W folderze ~/.galeon istnieje plik bookmarks.xml, lecz nie ma pliku bookmarks.xbel.
    Prawdopodobnie oznacza to, że po raz pierwszy uruchomiony został Galeon w wersji po wydaniu 1.0.
    
    Celem zwiększenia wymienialności danych format zawierający Ulubione zmieniono na XBEL.
    Stare Ulubione zostaną teraz wczytywane, zaś stary plik pozostanie jako kopia zapasowa.
    
    Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zgłoś je autorom.

en: This will delete all items stored in your history.
    Are you sure you want to do this?
pl: Operacja spowoduje usunięcie wszystkich pozycji w historii.
    Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Time
pl: Czas

en: Time elapsed
pl: Upłynęło czasu

en: Time of inactivity (in seconds) until the server shuts down itself. Defaults to one hour, use 0 to disable.
pl: Czas nieaktywności (w sekundach) przed automatycznym zakończeniem pracy przez serwer. Domyślną wartością jest godzina, wartość 0 unieaktywnia opcję.

en: Time remaining
pl: Pozostało czasu

en: Times visited
pl: Liczba odwiedzin

en: Title
pl: Tytuł

en: Today
pl: Dziś

en: Toggle bookmark toolbars visibility
pl: Przełącza widoczność pasków Ulubionych

en: Toggle bookmarks sidebar
pl: Przełącza pasek panelu bocznego z Ulubionymi

en: Toggle full screen mode
pl: Przełącza widok pełnego ekranu

en: Toggle fullscreen mode
pl: Przełącza w tryb widoku na pełnym ekranie

en: Toggle history sidebar
pl: Przełącza pasek panelu bocznego z historią

en: Toggle menubar visibility
pl: Przełącza widoczność paska menu

en: Toggle statusbar visiblity
pl: Przełącza widoczność pasku stanu

en: Toggle toolbar visibility
pl: Przełącza widoczność paska narzędziowego

en: Toolbar Appearance
pl: Wygląd paska narzędziowego

en: Toolbar Contents
pl: Zawartość paska narzędziowego

en: Toolbar Theme
pl: Motyw paska narzędziowego

en: Toolbars
pl: Pasek narzędziowy

en: Top
pl: Na górze

en: Toussaint Frederic <fred@linuxgraphic.org>
pl: Toussaint Frédéric <fred@linuxgraphic.org>

en: Traditional Chinese
pl: Tradycyjne chińske

en: Transferring data from site...
pl: Pobieranie danych z witryny...

en: Translate to English
pl: Przetłumacz na język angielski

en: Translation:
pl: Tłumaczenie: GNOME PL Team <translators@gnome.pl>

en: Turkish
pl: Tureckie

en: Turkish (IBM-857)
pl: Tureckie (IBM-857)

en: Turkish (ISO-8859-9)
pl: Tureckie (ISO-8859-9)

en: Turkish (MacTurkish)
pl: Tureckie (MacTurkish)

en: Turkish (Windows-1254)
pl: Tureckie (Windows-1254)

en: Turkish (tr)
pl: Turecki (tr)

en: Two days ago
pl: Dwa dni temu

en: URL
pl: Adres

en: URL Clicked
pl: Wybranie odnośnika

en: URL:
pl: Adres:

en: URLs recovered on %Y-%m-%d %X
pl: URL-e odtworzone dnia %Y-%m-%d %X

en: U_nderline links
pl: _Podkreślanie odnośników

en: Ukrainian
pl: Ukraińskie

en: Ukrainian (uk)
pl: Ukraiński (uk)

en: Unable to initialize mozilla libraries
pl: Nie można zainicjować bibliotek Mozilli

en: Unable to save bookmark file.
pl: Nie można zapisać Ulubionych w pliku.

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Untitled
pl: BezNazwy

en: Untitled folder
pl: Folder bez nazwy

en: Up
pl: Do góry

en: Update Settings
pl: Odśwież ustawienia

en: Use GNOME Transfer _Manager (GTM)
pl: _GNOME Transfer Manager (GTM)

en: Use _GNOME default FTP handler
pl: _Domyślny program obsługi FTP

en: Use _Galeon to view GNOME Help documents
pl: Wykorzystanie _Galeona jako przeglądarki dokumentów pomocy Gnome

en: Use _built-in downloader
pl: _Wbudowany program pobierający

en: Use _command
pl: _Polecenie

en: Use a different character encoding
pl: Wykorzystanie innego kodowania

en: Use a different font size
pl: Wykorzystanie innego rozmiaru czcionki

en: Use automatic proxy configuration
pl: Wykorzystanie automatycznej konfiguracji serwerów pośredniczących

en: Use default colors instead of page-requested colors
pl: Wykorzystuje domyślne kolory zamiast kolorów ustawianych przez dokument

en: Use default fonts instead of page-requested fonts
pl: Wykorzystuje domyślne czcionki zamiast czcionek ustawianych przez dokument

en: Use image as background
pl: Wykorzystaj obraz jako tło

en: Use manual proxy configuration
pl: Wykorzystanie ręcznej konfiguracji serwerów pośredniczących

en: Use own _colors
pl: Domyślne _kolory

en: Use own _fonts
pl: Domyślne _czcionki

en: User Agent Identification
pl: Identyfikacja przeglądarki

en: User Defined
pl: Zdefiniowane przez użytkownika

en: User Interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Username/password pairs that are being stored
pl: Przeglądanie nazw użytkownika i haseł przechowywanych w komputerze

en: Version mismatch!
pl: Różnica wersji!

en: Vietnamese
pl: Wietnamskie

en: Vietnamese (TCVN)
pl: Wietnamskie (TCVN)

en: Vietnamese (VISCII)
pl: Wietnamskie (VISCII)

en: Vietnamese (VPS)
pl: Wietnamskie (VPS)

en: Vietnamese (Windows-1258)
pl: Wietnamskie (Windows-1258)

en: Vietnamian (vi)
pl: Wietnamski (vi)

en: View Source
pl: Źródło strony

en: View _cookies...
pl: Wyświetl _ciasteczka...

en: View _passwords...
pl: Wyświetl _hasła...

en: View as Web Page (Galeon)
pl: Wyświetlanie jako Strona WWW (Galeon)

en: View cookie _sites...
pl: Wyświetl witryny z ci_asteczkami...

en: View page info
pl: Wyświetl informacje o stronie

en: View password _sites...
pl: Wyświetl witryny z ha_słami...

en: View sites for which images will not be loaded
pl: Wyświetla witryny na których nie są pobierane obrazy

en: View sites for which passwords will not be stored
pl: Wyświetla witryny dla których nie są zapisywane hasła

en: View sites from which cookies will be accepted or rejected
pl: Wyświetla witryny dla których ciasteczka zostały zaakceptowane lub odrzucone

en: View source
pl: Źródło strony

en: View stored cookies
pl: Wyświetla zapisane ciasteczka

en: View stored passwords
pl: Wyświetla zapisane hasła

en: View the source code of the current page
pl: Wyświetla źródło bieżącej strony

en: Visited:
pl: Odwiedziny:

en: Visual Hebrew (ISO-8859-8)
pl: Hebrajskie (ISO-8859-8)

en: Waiting for authorization...
pl: Oczekiwanie na autoryzację...

en: Walloon (wa)
pl: Waloński (wa)

en: Warning:
pl: Ostrzeżenie:

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: Web Page (Galeon)
pl: Strona WWW (Galeon)

en: Web Page Viewer (Galeon)
pl: Przeglądarka stron WWW (Galeon)

en: Week
pl: Tydzień temu

en: Welcome to Galeon!
    
    
    
    Galeon is a GNOME web browser based on the
    Mozilla rendering engine.
    
    The following pages will help you to setup Galeon.
pl: Witaj w programie Galeon!
    
    
    
    Galeon jest przeglądarką WWW środowiska GNOME,
    bazującą na mechanizmie renderującym programu
    Mozilla.
    
    Ten druid pomoże ci skonfigurować Galeona.

en: Western
pl: Zachodnie

en: Western (IBM-850)
pl: Zachodnie (IBM-850)

en: Western (ISO-8859-1)
pl: Zachodnie (ISO-8859-1)

en: Western (ISO-8859-15)
pl: Zachodnie (ISO-8859-15)

en: Western (MacRoman)
pl: Zachodnie (MacRoman)

en: Western (Windows-1252)
pl: Zachodnie (Windows-1252)

en: What do you want to do with it?
pl: Jaką operację wykonać?

en: When Adding Bookmarks
pl: Dodawanie do Ulubionych

en: Wi_dth
pl: Sz_erokość

en: Width
pl: Szerokość

en: Windowed mode
pl: Tryb okienkowy

en: Windows
pl: Okna

en: XBEL bookmarks format
pl: Ulubione w formacie XBEL

en: XBEL bookmarks root
pl: Korzeń Ulubionych w formacie XBEL

en: Yes
pl: Tak

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: You can always get explicit completions by hitting TAB
pl: Zawsze można uzyskać dopełnienie naciskając klawisz TAB

en: Your current set of bookmarks will be merged with the contents of %s.
    Do you want to continue?
pl: Bieżący zestaw Ulubionych zostanie połączony z zawartością %s.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Your current set of bookmarks will be replaced with the contents of %s.
    Do you want to continue?
pl: Bieżący zestaw Ulubionych zostanie zastąpiony zawartością %s.
    Czy chcesz kontynuować?

en: Zoom control
pl: Powiększenie

en: Zoom in
pl: Powiększenie

en: Zoom on First Image...
pl: Powiększenie pierwszego obrazu...

en: Zoom out
pl: Pomniejszenie

en: _About...
pl: _Informacje o...

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add bookmark to
pl: _Dodaj bieżącą stronę do

en: _Add to context menu
pl: Pozycja w _menu podręcznym

en: _Address
pl: _Adres

en: _Allow cookies from this site
pl: _Zezwolenie na zapisywanie ciasteczek z tej witryny

en: _Allow images from this site
pl: Z_ezwolenie na pobieranie obrazów na tej witrynie

en: _Allow popups
pl: Zezwalanie na otwieranie _nowych okien

en: _Always
pl: _Zawsze

en: _Always accept
pl: _Zawsze

en: _Always do the same with this type of file
pl: _Podejmowanie zawsze powyższego działania w odniesieniu do tego typu pliku

en: _Always load
pl: _Zawsze

en: _Always save session at exit
pl: _Zapis sesji przed zakończeniem

en: _Always show tabs
pl: Wyświetlanie _zakładki, jeśli jest tylko jedna

en: _Always use this helper in future
pl: _Zawsze używaj tej aplikacji pomocniczej w przyszłości

en: _Appearance
pl: _Wygląd

en: _Ask user
pl: Zapytanie _użytkownika

en: _Ask user for a title
pl: Pytanie _użytkownika o tytuł

en: _Auto
pl: Konfiguracja _automatyczna

en: _Autocompletion enabled
pl: _Automatycznie uzupełnianie adresów

en: _Automatic proxy configuration
pl: A_utomatyczna konfiguracja serwerów pośredniczących

en: _Autoreload enabled
pl: _Automatyczne odświeżanie

en: _Autoreload...
pl: _Automatyczne odświeżanie...

en: _Back
pl: _Wstecz

en: _Background
pl: _Tło

en: _Block cookies from this site
pl: Bl_okada zapisywania ciasteczek z tej witryny

en: _Block images from this site
pl: Bl_okada pobierania obrazów na tej witrynie

en: _Bookmarklets Collection (requires JavaScript)
pl: Kolekacja narzędzi (wymagana obsługa języka JavaScript)

en: _Bookmarks
pl: Ulu_bione

en: _Bookmarks toolbars
pl: Paski _Ulubionych

en: _Clear
pl: Wy_czyść

en: _Clear History
pl: Wyczyść _historię

en: _Clear history
pl: Wyczyść _historię

en: _Clear smart bookmarks after use
pl: _Czyszczenie pola edycyjnego po wykorzystaniu

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Collapse all categories
pl: _Zwiń wszystkie kategorie

en: _Compare page
pl: _Porównywanie stron

en: _Continuously
pl: _Zawsze

en: _Cookies
pl: _Ciasteczka

en: _Copy
pl: S_kopiuj

en: _Create Smart Bookmarks toolbar?
pl: S_tworzenie paska wyszukiwarek internetowych

en: _Cursive
pl: P_ochylona

en: _Days before expiring history items
pl: Liczba _dni przed wygaśnięciem historii wpisów

en: _Default charset
pl: _Domyślne kodowanie

en: _Default font
pl: _Domyślna czcionka

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Detach tab
pl: _Odłącz zakładkę

en: _Dictionary
pl: _Słownik

en: _Disabled
pl: _Nieaktywne

en: _Display close buttons on tabs
pl: _Przycisk zamknięcia na zakładkach

en: _Dock
pl: Za_dokuj

en: _Don't import bookmarks
pl: _Bez importu Ulubionych

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _Edit bookmarks...
pl: Z_modyfikuj Ulubione...

en: _Edit toolbar...
pl: Z_modyfikuj pasek narzędziowy...

en: _Edit...
pl: Z_modyfikuj...

en: _Enable proxy keep-alive
pl: Obsługa _keep-alive pośrednika

en: _Encoding
pl: _Kodowanie

en: _Expand all categories
pl: _Rozwiń wszystkie kategorie

en: _Expires
pl: Wyga_sa

en: _External program
pl: Zewnętrzny p_rogram

en: _FTP proxy
pl: Pośrednik _FTP

en: _Fantasy
pl: _Wymyślna

en: _File
pl: _Plik

en: _Find bookmarks...
pl: _Znajdź Ulubione...

en: _Find...
pl: _Znajdź...

en: _Find:
pl: _Znajdź:

en: _Fold bookmark
pl: Z_wiń pozycję

en: _Folder actions
pl: Operacje na f_olderze

en: _Forms
pl: _Formularze

en: _Forward
pl: _Naprzód

en: _From current server only
pl: Tylko z _bieżącego serwera

en: _Full screen
pl: Pełny _ekran

en: _GNOME helpers
pl: Aplikacje pomocnicze _GNOME

en: _General
pl: _Ogólne

en: _Go
pl: P_rzejdź

en: _Go to bookmark target
pl: _Przejdź do adresu odpowiadającego pozycji

en: _Group by host
pl: _Grupowanie wg serwerów

en: _HTTP proxy
pl: Pośrednik _HTTP

en: _Height
pl: _Wysokość

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _Helper runs in a terminal
pl: Aplikacja p_omocnicza uruchamia się w terminalu

en: _History dock
pl: Dok _historii

en: _History...
pl: Hi_storia...

en: _Host
pl: Wi_tryna

en: _Icons only
pl: _Tylko ikony

en: _Image
pl: _Obraz

en: _Image Sites
pl: Witryny z _obrazami

en: _Images
pl: _Obrazy

en: _Import bookmarks...
pl: Za_importuj Ulubione...

en: _In
pl: Po_większ

en: _Insert new tabs after current tab
pl: Nowa zakładka po b_ieżącej

en: _Java console...
pl: Konsola języka J_ava...

en: _Jump to new tabs automatically
pl: U_aktywnianie nowych zakładek

en: _Keep fullscreen window above all other windows
pl: _Widok pełnego ekranu nad innymi oknami

en: _Keep location entry on main toolbar
pl: Pole _adresu na głównym pasku narzędziowym

en: _Language encoding
pl: _Kodowanie

en: _Link properties
pl: _Właściwości odnośnika

en: _Links
pl: _Odnośniki

en: _Load from current server only
pl: Tylko z _bieżącego serwera

en: _Load images
pl: P_obieranie obrazów

en: _MIME type
pl: Typ _MIME

en: _Mail handler
pl: Program obsługi p_oczty

en: _Manual
pl: Konfiguracja _ręczna

en: _Match upper/lower case
pl: _Rozróżnianie małych i wielkich liter

en: _Menubar
pl: Pasek _menu

en: _Middle button
pl: Ś_rodkowy przycisk

en: _Middle-click opens link into new tab
pl: Otwieranie ś_rodkowym przyciskiem w nowej zakładce

en: _Monospace
pl: _Jednorodna

en: _Move tab to another window
pl: Przenieś zakładkę do _innego okna

en: _Name
pl: _Nazwa

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Never
pl: _Nigdy

en: _Never accept
pl: _Nigdy

en: _Never load
pl: _Nigdy

en: _Never show this warning again
pl: _Bez wyświetlania tego ostrzeżenia w przyszłości

en: _New
pl: _Nowy

en: _New window
pl: _Nowe okno

en: _Next tab
pl: _Następna zakładka

en: _No proxies
pl: _Bez pośrednika

en: _None
pl: _Brak

en: _Once
pl: _Raz

en: _One Level
pl: _Jeden poziom

en: _Open whole folder in tabs
pl: _Otwórz cały folder w zakładkach

en: _Open...
pl: _Otwórz...

en: _Other application
pl: _Inna aplikacja

en: _Out
pl: Po_mniejsz

en: _Page source
pl: _Wyświetl źródło strony

en: _Passwords
pl: _Hasła

en: _Paste
pl: Wk_lej

en: _Path
pl: Ści_eżka

en: _Preferences...
pl: _Preferencje...

en: _Previous tab
pl: _Poprzednia zakładka

en: _Print...
pl: Wy_drukuj...

en: _Processes URL
pl: Aplikacja _obsługuje URL-e

en: _RPMFind
pl: R_PMFind

en: _Recursively
pl: _Rekurencyjnie

en: _Relation
pl: _Relacja

en: _Reload
pl: _Odśwież

en: _Remember passwords
pl: Pamiętanie _haseł

en: _Remove
pl: _Usuń

en: _Remove Cookie
pl: _Usuń ciasteczko

en: _Remove Pair
pl: _Usuń parę

en: _Remove Site
pl: _Usuń witrynę

en: _Remove all these bookmarks
pl: _Usuń wszystkie te pozycje Ulubionych

en: _Remove bookmark
pl: _Usuń pozycję

en: _Remove bookmark folder
pl: _Usuń ten folder Ulubionych

en: _Report a bug
pl: Wyślij wiadomość o _błędzie

en: _Rerun first time druid...
pl: U_ruchom ponownie druida...

en: _Resize entry...
pl: _Zmień rozmiar pozycji...

en: _Revert
pl: _Przywróć

en: _Right button
pl: _Prawy przycisk

en: _Run with helper
pl: Otwarcie przy użyciu aplikacji p_omocniczej

en: _SSL proxy
pl: Pośrednik _SSL

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: _Save to disk
pl: _Zapis na dysku

en: _Search in frames
pl: Wyszukiwanie w r_amkach

en: _Select all
pl: _Zaznacz wszystko

en: _Serif
pl: _Szeryfowa

en: _Server secure
pl: _Bezpieczny serwer

en: _Set as default folder
pl: Ustaw jako _domyślny folder

en: _Settings
pl: _Ustawienia

en: _Settings...
pl: _Ustawienia...

en: _Shorten long names by looking for common separators
pl: Skracanie długich nazw przez wyszukanie typowych s_eparatorów

en: _Show alternatives window as you type
pl: _Wyświetlanie okna z alternatywami podczas pisania

en: _Show as toolbar
pl: Wyświetlanie w postaci p_aska narzędziowego

en: _Show editing controls
pl: _Elementy edycyjne

en: _Smart URL:
pl: _Szybki URL:

en: _Statusbar
pl: Pasek _stanu

en: _Stop
pl: S_top

en: _Stylesheets
pl: Arkusze _stylów

en: _Tab
pl: _Zakładki

en: _Tabs appear along
pl: Położenie za_kładek

en: _Text
pl: T_ekst

en: _Text only
pl: Tylko t_ekst

en: _Time:
pl: _Wczytywane:

en: _Title
pl: Tyt_uł

en: _Toolbar
pl: Pasek _narzędziowy

en: _URL:
pl: A_dres:

en: _Unfold bookmark
pl: R_ozwiń pozycję

en: _Unviewed tab text color
pl: Ko_lor tekstu nieodwiedzonej zakładki

en: _Unvisited link
pl: _Nieodwiedzone odnośniki

en: _Up
pl: _Do góry

en: _Use built-in FTP handler
pl: Wbudowany program obsługi F_TP

en: _Use external program to view source files
pl: _Wykorzystanie zewnętrznego programu do przeglądania plików źródłowych

en: _Use page title
pl: Wykorzystanie _tytułu strony

en: _View
pl: _Widok

en: _View image sites...
pl: _Wyświetl witryny z obrazami...

en: _View long description...
pl: _Wyświetl długi opis...

en: _View with helper application
pl: _Wyświetlenie przy użyciu aplikacji pomocniczej

en: _Visited link
pl: _Odwiedzone odnośniki

en: _Warn before accepting a cookie
pl: _Ostrzeganie przed zaakceptowaniem ciasteczka

en: _Will open in
pl: Otwarcie _w

en: _Work offline
pl: Praca _bez podłączenia

en: _Zoom
pl: _Powiększenie

en: `%s' does not exist or is not a valid image file
pl: "%s" nie istnieje lub nie jest poprawnym plikiem z obrazem

en: aeiouyAEIOUY
pl: aąeęioóuyAĄEĘIOÓUY

en: contains
pl: zawiera

en: disabled
pl: nieaktywne

en: doesn't contain
pl: nie zawiera

en: ends with
pl: kończy się na

en: is
pl: ma wartość równą

en: is not
pl: ma wartość różną od

en: kB
pl: KB

en: lines
pl: wierszy

en: mozilla summary info
pl: Informacje zbiorcze Mozilli

en: name
pl: Nazwa

en: name of icon for the mozilla view
pl: nazwa ikony widoku Mozilli

en: nicknames
pl: Krótkie nazwy

en: notes
pl: Opis

en: pages
pl: strony

en: starts with
pl: zaczyna się od
