gettext-examples 0.19.4.73 - en to nb_NO translation catalogue (18 entries)

en: Hello, world!
nb_NO: Hallo verden!

en: This program is running as process number %d.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer %d.

en: <big>Hello world!</big>
    This program is running as process number <b>%d</b>.
nb_NO: <big>Hello world!</big>
    Dette programmet kjører som prosess nummer <b>%d</b>.

en: <big><u>This is another text</u></big>
nb_NO: <big><u>Dette er en annen tekst</u></big>

en: <big><i>This is yet another text</i></big>
nb_NO: <big><i>Dette er enda en tekst</i></big>

en: Hello
nb_NO: Hallo

en: Example Application
nb_NO: Eksempelprogram

en: Update text
nb_NO: Oppdater tekst

en: Use XML markup
nb_NO: Bruk XML-formatering

en: Whether to use XML markup in the text.
nb_NO: Om det skal bruke XML-formatering i teksten

en: This program is running as process number %1.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer %1.

en: Hello example
nb_NO: Hallo eksempel

en: Hello world example
nb_NO: Hallo verden-eksempel

en: This program is running as process number $pid.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer $pid.

en: This program is running as process number %(pid)d.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer %(pid)d.

en: This program is running as process number ~D.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer ~D.

en: This program is running as process number {0}.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer {0}.

en: This program is running as process number {pid}.
nb_NO: Dette programmet kjører som prosess nummer {pid}.
