Pomóż!

Na ICMowym SunSITE znajduje się kilkadziesiąt mirrorów. Każdy z nich to kilka GB, każdy też jest uaktualniany z innego źródła, po innych łączach, o innej porze. Większość mirrorów na SunSITE utrzymują w tej chwili 2 (dwie) osoby. Program do mirrorowania bywa czasem narowisty i lubi płatać brzydkie figle (szczególnie przy używaniu go na taką skalę), my zaś nie zawsze jesteśmy w stanie od razu zauważyć, że coś jest nie tak.

Dlatego apeluję: piszcie do nas! W ten sposób najszybciej możemy się dowiedzieć, że coś na SunSITE jest nie tak. Jeżeli zauważycie:

... to napiszcie o tym. Nie gwarantujemy odpowiedzi, ale wszystkie takie listy są uważnie czytane, błędy zaś poprawiane w ciągu kilku godzin (jeśli to możliwe).

Również mile widziane pod adresem sunsite@icm.edu.pl są sugestie nowych mirrorów. Jeżeli myślisz, że jakieś zasoby w sieci będą przydatne większej grupie osób w Polsce, podaj nam:

Poszukujemy również sponsorów -- w przypadku zasponsorowania dysków, zrobimy dowolny mirror i będziemy się nim opiekować.

Możesz też dowiedzieć się dlaczego od pewnego czasu tak usilnie o to apeluję (choć na pozór wydaje się to oczywiste).


Jan Rychter
Last modified: Mon Jul 28 18:55:37 MET DST 1997