gnome-utils 1.0.50 - en to cs translation catalogue (523 entries)

en: 
    ... Too many errors to display ...
cs: 
    ... Příliš mnoho chyb ...

en:     Device:
cs:   Zařízení:

en:     Filesystem Type:
cs: Typ systému souborů:

en:  %s: Character code %d
cs:  %s: kód znaku %d

en: %2d%% full
cs: %2d%% plné

en: %B %e
cs: %e. %B

en: %B %e %X
cs: %e. %B %X

en: %ld bytes
cs: %ld bajtů

en: %ld megabytes, %ld free (%ld superuser); %ld inodes, %ld free.
cs: %ld MB, %ld volno (%ld superuživatel); %ld i-uzlů, %ld volných.

en: %ld%% memory used.
cs: %ld%% paměti použito.

en: %ld%% swap used.
cs: %ld%% swapu použito.

en: %s
    You will lose any unsaved work.
cs: %s
    Ztratíte takto všechna neuloženou práci.

en: %s could not be opened.
cs: %s nelze otevřít.

en: %s is not a regular file.
cs: %s není normální soubor.

en: %s not a log file.
cs: %s není soubor záznamů.

en: (1 Sector)
cs: (1 Sektor)

en: (C) 1998,2000 the Free Software Foundation
cs: (C) 1998,2000 Nadace free softwéru

en: .
cs: ,

en: 32-bit
cs: 32-bitů

en: 32-bit w/sync
cs: 32-bitů w/sync

en: <- Remove
cs: <- Zrušit

en: <- Remove all
cs: <- Zrušit vše

en: <empty>
cs: <prázdný>

en: About
cs: O programu

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: About...
cs: O programu...

en: Action Toolbar
cs: Lišta akcí

en: Action database
cs: Databáze akcí

en: Actions
cs: Akce

en: Actions...
cs: Akce...

en: Active User Listing
cs: Seznam aktivních uživatelů

en: Active/Idle
cs: Aktivní/Neaktivní

en: Add
cs: Přidat

en: Add ->
cs: Přidat ->

en: Add >>
cs: Přidat >>

en: Add a file or folder to the archive
cs: Přidat soubor či adresář do archívu

en: Add all ->
cs: Přidat vše ->

en: Add file or folder
cs: Přidat soubor či adresář

en: Add file or folder...
cs: Přidat soubor či adresář...

en: Add some defaults
cs: Přidat standardní

en: Add...
cs: Přidat...

en: Address to mail to:
cs: Adresát:

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Append it to ->
cs: Přidej to k ->

en: Applet
cs: Aplet

en: April
cs: Duben

en: Archive
cs: Archív

en: Archive.tar.gz
cs: Archív.tar.gz

en: Are you sure you want to reboot the system?
cs: Skutečně chcete restartovat systém?

en: Are you sure you want to shut down the computer?
cs: Opravdu chcete ukončit činnost počítače?

en: Are you sure you want to switch to single user mode?
cs: Opravdu chcete přepnou na režim jednoho uživatele?

en: Are you sure?
cs: Jste si jist?

en: August
cs: Srpen

en: Available documents
cs: Dokumenty k dispozii

en: Available views
cs: Pohledy k dispozici

en: Blue :
cs: Modrá :

en: Browse
cs: Probírat

en: CPU %d
cs: Procesor %d

en: CPU Information
cs: Informace o procesoru

en: Cache
cs: Keš

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Can't write to actions database!
cs: Nepodařilo se zapsat databázi akcí

en: Cannot create applet!
cs: Nelze vytvořit aplet!

en: Cannot run tar/gtar
cs: Nelze spustit tar/gtar

en: Cannot save file
cs: Nelze zapsat soubor

en: Cannot start the archive (tar) program
cs: Nelze spustit archívovací program (tar)

en: Category
cs: Kategorie

en: Character code:
cs: Kód znaku:

en: Character:
cs: Znak:

en: Clear _Daily Counter
cs: Smazat _denní počítadlo

en: Click OK to shutdown or reboot. You will lose
    any unsaved information in open applications.
cs: Stiskněte OK k ukončení nebo restartu systému.
    Ztratíte všecha neuložená data v otevřených 
    aplikacích.

en: Click this button to add
    some sample commands.
cs: Stisknutím tohoto tlačítka
    přidáte některé standardní
    příkazy.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close document
cs: Zavřít dokument

en: Close log
cs: Zavřít soubor záznamů

en: Close view
cs: Zavřít pohled

en: Color
cs: Barva

en: Color height :
cs: Výška barvy :

en: Color width :
cs: Šířka barvy :

en: Columns
cs: Sloupce

en: Command
cs: Příkaz

en: Command Editor
cs: Editor příkazů

en: Command Line
cs: Příkazová řádka

en: Command execution failed: fork failed
cs: Nelze spustit příkaz: volání fork() selhalo

en: Command failed ` %s ': %s
cs: Příkaz selhal: ` %s ': %s

en: Commands
cs: Příkazy

en: Common properties
cs: Běžné vlastnosti

en: Configuration file name
cs: Jméno konfiguračního souboru

en: Confirm before shutdown?
cs: Potvrzení před ukončením systému?

en: Connect to
cs: Připojit se k

en: Copy
cs: Zkopírovat

en: Copy Selected Project
cs: Zkopírovat vybraný projekt

en: Copyright 1998, under the GNU General Public License.
cs: Copyright 1998, pod Obecnou veřejnou licencí GNU.

en: Couldn't find the "w" command in your path.
    This command is needed for the program to work.
cs: V prohledávaných adresářích ($PATH) nelze najít
    příkaz "w". Tento příkaz je programem používán
    a bez něj nefunguje.

en: Couldn't open file `%s': %s
cs: Nelze otevřít soubor `%s': %s

en: Couldn't run command ` %s ': %s
cs: Nelze spustit program ` %s ': %s

en: Create a document
cs: Vytvořit dokument

en: Create a new archive from the items
cs: Vytvořit nový archív z položek

en: Create a new document
cs: Vytvořit nový dokument

en: Create a new view
cs: Vytořit nový pohled

en: Create archive...
cs: Vytvořit archív...

en: Create views
cs: Vytvořit pohledy

en: Cross-reference:
cs: Křížová reference:

en: Current
cs: Aktuální

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Cut Selected Project
cs: Vyjmout vybraný projekt

en: DEVICE
cs: ZAŘÍZENÍ

en: DMA Mode
cs: Režim DMA

en: Database:
cs: Databáze:

en: Date:
cs: Datum:

en: Date:
cs: Datum:

en: December
cs: Prosinec

en: Decimal 16 bits
cs: Desítkově 16 bitů

en: Decimal 8 bits
cs: Desítkově 8 bitů

en: Default
cs: Standardní

en: Default 16-bit
cs: Implicitní 16-bitový

en: Default strategy:
cs: Implicitní strategie:

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Description :
cs: Popis :

en: Description of this entry.
cs: Popis tohoto záznamu

en: Description:
cs: Popis:

en: Detailed Information...
cs: Detaily...

en: Detailed System Information
cs: Detilní informace o systému

en: Device
cs: Zařízení

en: Dial Orientation
cs: Orientace knoflíku

en: Disabled
cs: Neaktivní

en: Disk Information
cs: Informace o discích

en: Disk Logo Not Found
cs: Logo disku nebylo nalezeno

en: Display
cs: Zobrazit

en: Display handle bar
cs: Zobrazit pruh handle

en: Distribution Version:
cs: Verze distribuce:

en: Distribution:
cs: Distribuce:

en: Do nothing
cs: Nedělej nic

en: Document properties
cs: Vlastnosti dokumentu

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Domain Name:
cs: Jméno domény:

en: Don't ask next time.
cs: Přístě se neptat.

en: Don't search mounted filesystems
cs: Nehledat na připojených souborových systémech

en: Don't search subdirectories
cs: Neprohledávat podadresáře

en: Draw numbers
cs: Kreslit čísla

en: Drop files here to add them to the archive.
cs: Pusťte soubory zde k jejich přidání do archívu.

en: EError closing device %s
cs: EChyba při zavírání zařízení %s

en: EError during completion of formatting
cs: EChyba při ukončování formátování

en: EI don't know what this is, but it's very wrong.
cs: ENevím co toto je ale je to velmi špatné.

en: EInsufficient permissions to open floppy device %s.
cs: ENedostatečné prístupové povolení k otevření zařízení %s.

en: EUnable to write to device %s
cs: ENelze psát na zařízení %s

en: Easy
cs: Jednoduché

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Params...
cs: Úprava parametrů...

en: Edit Preferences...
cs: Úprava nastavení...

en: Edit Prefs...
cs: Úprava nastavení...

en: Edit it
cs: Uprav to

en: Edit...
cs: Upravit...

en: Email Information...
cs: Poslat informace...

en: Empty file
cs: Prázdný soubor

en: Enable
cs: Povolit

en: Enabled
cs: Aktivní

en: Entry Start:
cs: Položka Start:

en: Entry Stop:
cs: Položka Stop:

en: Equation
cs: Rovnice

en: Error
cs: Chyba

en: Error closing file `%s': 
    %s
    Some or all data may not have been written.
cs: Chyba při uzavření souboru `%s': 
    %s
    Některá data nemusí být uložena.

en: Error loading file:
    %s
    %s
cs: Chyba při načítání souboru:
    %s
    %s

en: Error parsing actions data base
cs: Chyba při zpracování databáze akcí

en: Error: [%s]
cs: Chyba: [%s]

en: Etymology:
cs: Etymologie:

en: Example:
cs: Ukázka

en: Exec actions
cs: Spustit akce

en: Exit
cs: Konec

en: Exit program
cs: Uknočit program

en: Exit the program
cs: Uknočit program

en: Export Current State
cs: Exportovat aktuální stav

en: Export log
cs: Exportovat soubor záznamů

en: Export log...
cs: Exportovat soubor záznamů...

en: Extended regular expression search
cs: Vyhledání podle rozšířeného regulárního výrazu

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Failed to write file:
    %s
    %s
cs: Nelze zapsat soubor:
    %s
    %s

en: February
cs: Únor

en: File
cs: Soubor

en: File %s exists, overwrite?
cs: Soubor %s již existuje, přepsat?

en: File cannot be written
cs: Soubor nelze zapsat

en: File does not exists
cs: Soubor neexistuje

en: File exists, overwrite?
cs: Soubor již existuje, přepsat?

en: File name
cs: Jméno souboru

en: File name :
cs: Jméno souboru :

en: File owner
cs: Vlastník souboru

en: File owner group
cs: Skupina vlastnící soubor

en: File system type:
cs: Typ systému souború:

en: Filename
cs: Jméno souboru

en: Filename:
cs: Jméno souboru:

en: Filename:
cs: Jméno souboru:

en: Filenames except
cs: Jména kromě

en: Filter..
cs: Filtr...

en: Find
cs: Najít

en: Find Words...
cs: Najít slova...

en: Find string
cs: Najít řetězec

en: Find:
cs: Najít:

en: Floppy Density:
cs: Hustota diskety:

en: Floppy formatted successfully.
cs: Disketa ůspěšně zformátována.

en: Floppy formatting cancelled.
cs: Formátování diskety zrušeno.

en: Follow symbolic links
cs: Sledovat symbolické odkazy

en: Font Selector
cs: Výběr fontu

en: Font to load
cs: Načíst font

en: Fonts
cs: Písma

en: Format
cs: Formát

en: Format a floppy
cs: Formátování disket

en: Format another floppy?
cs: Zformátovat další disketu?

en: Format progress.
cs: Pokrok formátování.

en: Free Memory:
cs: Volná paměť

en: Free space
cs: Volné místo

en: Full find (find)
cs: Plné hledání (find)

en: GDiskFree Properties
cs: Vlastnosti GDiskFree

en: GDiskFree is a GNOME implementation of the shell utility 'df'.
cs: GDiskFree je GNOMová implementace konsolového nástroje 'df'.

en: GEOMETRY
cs: GEOMETRIE

en: GNOME Archive Generator
cs: Generátor archívů pro GNOME

en: GNOME contributors:
cs: Spoluautoři GNOME:

en: General
cs: Obecné

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Geometry
cs: Geometrie

en: Geometry string: WxH+X+Y
cs: Řetězec geometrie: ŠxV+X+Y

en: Gnome Calculator
cs: Kalkulátor Gnome

en: Gnome Character Map
cs: Mapa znaků Gnome

en: Gnome Color Browser
cs: Prohlížeč barev Gnome

en: Gnome Search Tool
cs: Vyhledávací nástroj GNOME

en: Green :
cs: Zelená :

en: Header :
cs: Hlavička :

en: Headword:
cs: Hlavní slovo:

en: Help
cs: Nápověda

en: Hex 16 bits
cs: Hexa 16 bitů

en: Hex 8 bits
cs: Hexa 8 bitů

en: Hide app
cs: Schovat aplikaci

en: Horizontal
cs: Horizontální

en: Host Name:
cs: Jméno počítače:

en: IDE Status
cs: Stav IDE

en: IO Mode
cs: V/V režim

en: IRQ Unmask
cs: IRQ odmaskovat

en: Ignore standard input; may be needed in some cases.
cs: Ignorovat standardní vstup; možná nutné v některých případech.

en: Indicator
cs: Indikátor

en: Info about logview
cs: Informace o logview

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert Character...
cs: Vložit znak...

en: Invalid user or group
cs: Chybný uživatel nebo skupina

en: Invoke sync before getting usage info
cs: Spustit sync před sběrem dat používání

en: January
cs: Leden

en: July
cs: Červenec

en: June
cs: Červen

en: Keep settings
cs: Zachovat nastavení

en: Kilobytes
cs: kilobajtů

en: Last date:
cs: Konečné datum:

en: Last modification time
cs: Čas poslední modifikace

en: Line
cs: Čára

en: Linear
cs: Lineární

en: List
cs: Seznam

en: Loading files, please wait ...
cs: Načítám soubory, čekejte prosím ...

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Locate file:
cs: Najít soubor:

en: Log information
cs: Informace o souboru záznamů

en: Log stats
cs: Statistika zaznamů

en: Log:
cs: Soubor:

en: Logarithmic
cs: Logaritmické

en: Logo file not found
cs: Soubor s logem nebyl nalezen

en: Looking up word...
cs: Hledám slovo...

en: Lookup done
cs: Hledání hotové

en: MFormatting the disk...
cs: MFormátuji disketu...

en: MFormatting the disk... Done
cs: MFormátuji disketu... Hotovo

en: MVerifying the format...
cs: MOvěřuji formátování...

en: MVerifying the format... Done
cs: MOvěřuji formátování... Hotovo

en: Mail To...
cs: Odeslat(komu) ...

en: Main body:
cs: Hlavní tělo:

en: Manual
cs: Manuál

en: March
cs: Březen

en: May
cs: Květen

en: Memory
cs: Paměť

en: Memory Information
cs: Informace o paměti

en: Menu items
cs: Položky menu

en: Message:
cs: Zpráva:

en: Misc
cs: Různé

en: Modal
cs: Modální

en: Mode:
cs: Mód:

en: Modified:
cs: Změna:

en: Monitor log
cs: Monitorovat soubor záznamů

en: Monitor options
cs: Možnosti monitoru

en: Monitor...
cs: Monitorovat...

en: Monitoring logs...
cs: Monitoruji soubory záznamů...

en: Mount Point:
cs: Bod připojení:

en: Mount point
cs: Přípojné místo

en: Multisector
cs: Multisektor

en: Name
cs: Jméno

en: Name :
cs: Jméno :

en: New Color
cs: Nová barva

en: New Document
cs: Nový dokument

en: New Project...
cs: Nový projekt...

en: New View
cs: Nový pohled

en: New text viewer window
cs: Nové okno prohlížeče souborů

en: No
cs: Ne

en: No filename selected
cs: Žádný soubor nebyl vybrán

en: No information for this filesystem.
cs: Pro tento systém souborů nelze zjistit informace.

en: No items to archive
cs: Žádné položky k archívování

en: No matches found
cs: Nic nenalezeno

en: No search string was specified!
cs: Žádný hledaný řetězec nebyl zadán!

en: No such file or directory:
    %s
cs: Soubor nebo adresář neexistuje:
    %s

en: None
cs: Žádný

en: Not enough memory!
cs: Nedostatek paměti!

en: Notebook
cs: Záložky

en: Nothing to locate
cs: Nic k hledání

en: November
cs: Listopad

en: Num. lines:
cs: Počet linek:

en: Number of files: %d
    Nuber of folders: %d
cs: Počet souborů: %d
    Počet adresářů: %d

en: October
cs: Říjen

en: On ... execute ...
cs: Při ... spusť ...

en: On Reset
cs: Při resetu

en: Only the superuser can use this tool
cs: Tento nástroj může používat jen superuživatel

en: Open
cs: Otevřít

en: Open Text File...
cs: Otevřít textový soubor...

en: Open a palette
cs: Otevřít paletu

en: Open log
cs: Otevřít soubor záznamů

en: Open log...
cs: Otevřít soubor záznamů...

en: Open new logfile
cs: Otevřít nový záznam

en: Operating System Release:
cs: Verze operačního systému:

en: Operating System Version:
cs: Verze operačního systému:

en: Operating System:
cs: Operační systém:

en: Out of memory!
cs: Došla mi pamět!

en: PROJECT
cs: PROJEKT

en: Param
cs: Parametr

en: Parameter
cs: Parametr

en: Params...
cs: Parametry...

en: Part of speech:
cs: Část řeči:

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste Project
cs: Vložit projekt

en: Pattern
cs: Vzorek

en: Percent free
cs: Volno v procentech

en: Point
cs: Bod

en: Preferences
cs: Nastavení

en: Preferences...
cs: Nastavení...

en: Prefs
cs: Nastavení

en: Prefs...
cs: Nastavení...

en: Process:
cs: Proces:

en: Processor Speed:
cs: Rychlost procesoru:

en: Processor Type:
cs: Typ procesoru:

en: Project
cs: Projekt

en: Project Description:
cs: Popis projektu:

en: Project Title
cs: Název projektu

en: Project Title:
cs: Název projektu

en: Pronunciation:
cs: Výslovnost:

en: Props
cs: Vlast.

en: Quick find (locate)
cs: Rychlé hledání (locate)

en: Quit
cs: Konec

en: Quit GTimeTracker
cs: Ukončit GTimeTracker

en: Real Memory:
cs: Reálná paměť:

en: Reason %d
cs: Důvod %d

en: Reboot
cs: Restart

en: Red :
cs: Červená :

en: Regular expression search
cs: Vyhledání podle regulárního výrazu

en: Reload
cs: Načíst

en: Reload Configuration File
cs: Znovu načíst konfigurační soubor

en: Remove
cs: Zrušit

en: Remove <<
cs: Zrušit <<

en: Remove the selected item(s)
cs: Odstranit vybrané položky

en: Revert to Defaults
cs: Vrátit standardní hodnoty

en: Running: %s
cs: Běžím: %s

en: Save
cs: Uložit

en: Save As...
cs: Uložit jako ...

en: Save Configuration File
cs: Uložit konfigurační soubor

en: Save Information to File...
cs: Uložit informace do souboru...

en: Save Results
cs: Uložit výsledky

en: Save System Information As...
cs: Uložit informace jako...

en: Save Text As...
cs: Uložit text jako ...

en: Save session on exit.
cs: Uložit sezení před koncem.

en: Saving...
cs: Ukládání...

en: Scale
cs: Škála

en: Search
cs: Hledání

en: Search RGB
cs: RGB hledání

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search Strategy:
cs: Strategie hledání:

en: Search all databases
cs: Prohledat všechny databáze

en: Search already running on another page
cs: Vyhledávaní již probíhá na jiné stránce

en: Search command line
cs: Příkazová řádka hledání

en: Search it in ->
cs: Hledej to v ->

en: Searching...
cs: Hledání...

en: Select Character
cs: Vyberte znak

en: Select a project on startup
cs: Vybrat projekt při startu

en: Select source document
cs: Vyber zdrojový dokument

en: Select type
cs: Vyber typ

en: Select...
cs: Výběr...

en: Selection:
cs: Výběr:

en: September
cs: Září

en: Serial No.
cs: Seriové číslo

en: Session
cs: Sezení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Shell Commands
cs: Příkazy shellu

en: Short name :
cs: Krátké jméno :

en: Show Command
cs: Ukázat příkaz

en: Show Seconds
cs: Zobrazit vteřiny

en: Show Status Bar
cs: Zobrazit statusbar

en: Show Table Header
cs: Zobrazit hlavičku tabulek

en: Show Toolbar Icons
cs: Ikony nástrojové lišty

en: Show Toolbar Texts
cs: Ukazovat text na nástrojové liště

en: Show Tooltips
cs: Ukazovat tipy

en: Show `Help'
cs: Ukazovat 'Nápověda'

en: Show `New'
cs: Ukazovat 'Nový'

en: Show `Preferences'
cs: Ukazaovat 'Natsavení'

en: Show `Properties'
cs: Ukazovat 'Vlastnosti'

en: Show `Quit'
cs: Ukozovat 'Konec'

en: Show `Save', `Reload'
cs: Ukazovat 'Uložit', 'Načíst znovu'

en: Show `Timer'
cs: Ukazovat 'Časovač'

en: Show drive mount points
cs: Zobrazit přípojné body zařízení

en: Show drive size
cs: Zobrazit velikost zařízení

en: Show log stats
cs: Zobrazit stav souboru záznamů

en: Show user preferences
cs: Ukazaovat uživatelské natsavení

en: Show values
cs: Zobrazit hondoty

en: Show/Hide Definition Window...
cs: Ukázat/schovat okno definice...

en: Shut Down
cs: Vypnout počítač

en: Shutdown or Reboot
cs: Ukončení nebo restart systému

en: Simple Calculator
cs: Kalkulačka

en: Simple double precision calculator similiar to xcalc
cs: Jednoduchý kalkulátor s dvojitou přesností

en: Simple substring search
cs: Jednoduché hledání podřetězce

en: Single User Mode
cs: Režim jednoho uživatele

en: Size
cs: Velikost

en: Size:
cs: Velikost

en: Sleeping
cs: Spí

en: Small utility to browse available X11 colors.
cs: Program k prohlížení dostupných barev.

en: Smart lookup
cs: Chytré hledání

en: Smooth
cs: Jemné

en: Solid
cs: Plné

en: Special properties
cs: Specialní vlastnosti

en: Specify geometry
cs: Specifikovat geometrii

en: Specify the geometry of the window.
cs: Specifikovat geometrii okna.

en: Spell
cs: Kontrola

en: Standby
cs: V pohotovosti

en: Start
cs: Začít

en: Start date:
cs: Výchozí datum:

en: Start directory does not exist
cs: Výchozí adresář neexistuje

en: Start in directory:
cs: Začít v adresáři:

en: Start/Stop Timer
cs: Spustit/Zastavit časovač

en: Status
cs: Stav

en: Stop
cs: Zastavit

en: String not found
cs: Řetězec nenalezen

en: Sub-number:
cs: Podčíslo:

en: Swap Space ("virtual memory"):
cs: Odkládací prostor ("virtualní paměť"):

en: Switch Project Command:
cs: Příkaz při změně projektu:

en: Switch log
cs: Přepnout soubor záznamů

en: System Colors
cs: Systémové barvy

en: System Information
cs: Informace o systému

en: System Log Viewer
cs: Prohlížeč systémových souborů záznamů

en: System Status:
cs: Stav systému:

en: TOUCHED!!
cs: DOTKNUT!!

en: Text File Viewer
cs: Prohlížeč textových souborů

en: Text to copy:
cs: Text na zkopírování:

en: The GNOME Archive Generator
cs: Generátor archívů pro GNOME

en: The Gnome Calculator
cs: Kalkulátor Gnome

en: The Gnome Search Tool
cs: Vyhledávací program Gnome

en: The IRQ unmask setting for this drive cannot be changed.
cs: Odmaskování IRQ pro tuto jednotku nemohlo být změněno.

en: The device to format
cs: Zařízení k zformátování

en: The drive refused to keep its settings.
cs: Jednotka odmítla zachovávat nastavení.

en: The file `%s' is empty
cs: Soubor `%s' je prázdný

en: The following mail will be sent to %s.
     Are you sure you want to mail this information?
cs: Následující dopis bude odeslán na %s.
     Opravdu chcete tyto informace odeslat?

en: There seems to be another GTimeTracker running.
    Press OK to start GTimeTracker anyway, or press Cancel to quit.
cs: Pravděpodobně již běží jiný expamplář tohoto programu.
    Stiskněte OK pro start program nebo Zrušit k ukončení.

en: Timer
cs: Časovač

en: Today
cs: Dnes

en: Toolbar
cs: Nástojová lišta

en: Toolbar Segments
cs: Segmenty nástrojové lišty

en: Total
cs: Celkem

en: Total Memory:
cs: Celková paměť

en: Type
cs: Typ

en: Unable to access the drive.
cs: K jednotce není přístup.

en: Unable to display compressed file.
    zcat not found in your path.
cs: Nelze zobrazit komprimovaný soubor.
    Nelze nalézt program `zcat'.

en: Unable to open logfile!
cs: Soubor záznamů nelze otevřít!

en: Unable to parse the geometry string '%s'
cs: Nelze rozložit řetězec umístění '%s'

en: Unknown
cs: Neznámo

en: Unknown filesystem
cs: Neznámý systém souborů

en: Update
cs: Obnovit

en: Update Information
cs: Obnovit informace

en: Update interval (ms)
cs: Interval obnovení (ms)

en: Used space
cs: Použíté místo

en: User Colors
cs: Uživatelské barvy

en: User Name:
cs: Jméno uživatele:

en: Value
cs: Hodnota

en: Values
cs: Hodnoty

en: Vertical
cs: Vertikální

en: View or hide the statusbar
cs: Zobrazit či schovat stavový řádek

en: View properties
cs: Prohlížet vlastnosti

en: Warning
cs: Varování

en: Where to put the window, and its size
cs: Kde se okno zobrazí a jeho rozměry

en: Word definition
cs: Definice slova

en: Word:
cs: Slovo:

en: X Display Name:
cs: Jméno displeje X:

en: Yes (%d sector)
cs: Ano (%d sektor)

en: Yes (%d sectors)
cs: Ano (%d sektorů)

en: You appear to have no IDE drives
cs: Zdá se, že počítač neobsahuje žádné IDE jednotky

en: You can configure the commands on the popup menus.
    Just enter the name you want to appear on the 
    menu, and the command to execute.
    In the command, you can use %u to represent the
    currently selected username, and %t for the tty.
cs: Zde můžete konfigurovat příkazy, které se zobrazí
    v kontextovém menu (3. tl. myši). Jednoduše zadejte
    název příkazu (objeví se v menu) a příkaz, který
    se má spustit.
    V příkazu můžete použít %u pro jméno právě vybraného
    uživatele a %t pro jméno jeho terminálu.

en: You must be the super-user (root) to shut down or restart the computer.
cs: K provedení restartu nebo ukončení činnosti systému musíte být superuživatel.

en: Your System
cs: Váš systém

en: Zoom
cs: Přiblížit

en: Zoom view
cs: Bližší pohled

en: [GTT]New
cs: [GTT]Nový

en: _Action Toolbar
cs: Lišta _akcí

en: _Export Current State
cs: _Exportovat aktuální stav

en: _Fixed Font
cs: _Písmo s pevnou šířkou

en: _New Project...
cs: _Nový projekt...

en: _New Window
cs: _Nové okno

en: _Reload Configuration File
cs: _Znovu načíst konfigurační soubor

en: _Save Configuration File
cs: _Uložit konfigurační soubor

en: _Statusbar
cs: _Stavový řádek

en: _Timer
cs: Ča_sovač

en: _Timer Running
cs: Časovač _běží

en: action to execute when regexps are TRUE
cs: akci kterou vykonat kdyz reg výrazy platí

en: an initialization error occurred while starting 'guname-capplet'.
cs: chyba inicializace při startu konf. apletu 'guname-capplet'.

en: description
cs: popis

en: description:
cs: popis:

en: empty
cs: prázdný

en: log name regexp
cs: reg výraz pro jméno záznamu

en: message regexp
cs: reg výraz pro zrpávu

en: no description
cs: bez popisu

en: no project selected
cs: žádný projekt nebyl vybrán

en: no such field: %d
cs: žádné takové pole: %d

en: number expected
cs: očekáváno číslo

en: process regexp
cs: reg výraz pro proces

en: program exited
cs: program ukončen

en: program started
cs: program odstartován

en: project %t started
cs: projekt %t odstartován

en: stopped project %t
cs: zastaven prjekt %t

en: tmp_list is NULL
cs: tmp_list je NULL
